תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

טכנאי מזגנים בקריות

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

טכנאי מזגנים בקריות

אזור הקריות כולל בתוכו את הערים הבאות: קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים וקריית מוצקין. אם גם אתם תושבי הקריות ואתם זקוקים לטכנאי אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב לטיפול במזגן שלכם – לנו יש מענה! טכנאי מזגנים בקריות של "אולימפוס" מאתר את הבעיה במזגן שלכם, מציע פתרון ומחיר ומתקן את המזגן במקום. אנו דוגלים בשירות מהיר, אמין ועם מחירים טובים והוגנים לכל לקוח – פרטי או עסקי.

אילו מזגנים אנחנו מתקנים במסגרת תיקון מזגנים בקריות?

    • מזגן רצפתי
    • מזגן עילי
    • מזגן מיני מרכזי
    • ומזגנים של כל המותגים הגדולים (תיקון מזגן אלקטרה, תדיראן, טורנדו, LG, פמיילי ועוד…)

"המזגן לפתע מוציא אוויר "דק", למה זה קורה?"

כשאנו נקראים לבצע תיקון מזגנים בקריות, המון פעמים הלקוחות מתארים לנו את הבעיה כ"אוויר דק" שיוצא מהמזגן. במילים אחרות? המזגן הופך חלש ואיכות האוויר הנפלט יורדת בהתאם.  במרבית המקרים, טכנאי מזגנים בקריות מגלה כי המצב בו נמצא המזגן הוא על מצב של אוורור, וזו הסיבה שאתם מרגישים כי המזגן נחלש ולא פועל בעוצמה.

חשוב לציין כי לעתים המזגן לא מקרר או מחמם, זאת גם כאשר לפי השלט הוא נמצא במצב האידיאלי. במקרים שכאלו יבחון הטכנאי מהי הסיבה (פילטרים מלוכלכים, מחסור של גז מזגנים).

 

תיקון מזגן תדיראן מסוג עילי לכל סוגי התקלות!

טכנאי מזגנים בקריות

טכנאי מזגנים בקריות גם מגיע אל כל ערי הקריות, וגם מבצע תיקונים בכל סוגי המזגנים. אם גם לכם יש מזגן מסוג עילי, מדובר על מזגן הנמצא בחלקו העליון של החלל, בסמוך מאד לתקרה. מאחר והמזגן הזה ידוע בכך שהוא המזגן השקט ביותר, דעו כי ברגע שהוא מתחיל להשמיע רעשים לא סבירים, כנראה שזוהי תקלה שכדאי לבדוק אותה.

רעש מהמזגן יכול לנבוע משתי סיבות עיקריות:

  • הפליטרים סתומים, ואותם לכלוכים יוצרים את אותו רעש שאתם שומעים
  • ישנה סבירות, אם כי אינה גבוהה, כי ישנה בעיה במנוע של המזגן

 

בהתאם לדרישתכם, נוכל להציג בפניכם המלצות של לקוחות מרוצים. אנו מתחייבים על כך שהלקוח המרוצה הבא – יהיה אתם! דברו איתנו עוד היום!

 

אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן