חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טכנאי מזגנים בראש העין

זמין עכשיו! מגיע תוך 30 דקות לתיקון מזגנים בראש העין! מומחה לחברות המובילות עם מעל ל20 שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים, התקשרו

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

כמה עולה תיקון מזגן בראש העין?

טכנאי מזגנים מומחים למזגני מיני מרכזי בראש העין.

התיקון
המחיר
ביקור טכנאי בראש העין – כולל הגעה לבית הלקוח בדיקת מזגן איתור התקלה והצעת מחיר
250 ש"ח
שדרוג אלקטרוניקה קומפלט מזגן עילי
900-1200 ש"ח
שדרוג בקר /פיקוד מיני מרכזי כולל עינית רגשים שלט כרטיס
1200-1800 ש"ח
הרכבת משאבת מים למזגן מיני מרכזי –
1600-2200 ש"ח
החלפת מנוע מקורי חיצוני למזגן מיני מרכזי של אלקטרה /תדיראו /טורנדו/
1100-1800 ש"ח
החלפת מנוע של המאייד למזגן מיני מרכזי 1/3
1400-2200 ש"ח
פירוק והחלפה לנמוע פן מאייד מיני מרכזי 1/2
450-800 ש"ח
החלפת כנף למנוע פן של היחידה החיצונית למזגנים גדולים
500-800 ש"ח
כנף למנוע פן הפנימית של מזגן מיני מרכזי
450-800 ש"ח
החלפת חיישן /רגש למזגן עילי און/אוף
550-900 ש"ח
קריאת שירות בשעות מיוחדות(ליליה מעל 20:00 ,חגים ,שבתות)
500 ש"ח
ניקוי מזגן עם קיטור עילי קטן
400-700 ש"ח

ייתכן ויהיו שינויים בעלויות התיקון השונות בהתאם לתקלה במזגן. חברת אולימפוס עושה שימוש ככל שניתן בחלקי חילוף מקוריים. לצפייה במחירון המלא ט.ל.ח (המחירים אינם כוללים מע"מ)

להזמנת טכנאי התקשרו 6454177 – 050 ממתינים לכם – צוות אולימפוס

טכנאי מזגנים בראש העין – שמרו על קור רוח עם טכנאי מיזוג אולימפוס

טכנאי מזגנים בראש העין אולימפוס מיזוג אויר – כאשר חום הקיץ מתקרב, הגיע הזמן לוודא שמערכת מיזוג האוויר שלכם במצב טיפ-טופ. למזלכם אתם גרים בראש העין, טכנאי מזגנים אולימפוס כאן כדי לעזור. אנו טכנאים מומחים עם 25 שנים ניסיון בתיקון מזגנים בראש העין , התקנה המזנים בראש העין ותחזוקה של כל סוגי מערכות מיזוג האוויר. אנו בטוחים שנוכל לספק לך את שירותי המיזוג הטובים ביותר באזור.

טכנאי מזגנים בראש העין אולימפוס מורשים לתיקון מזגנים של כל החברות.

טכנאי מזגנים בראש העין עם אולימפוס מיזוג אויר –אנחנו מורשים לתיקון מזגנים לכל החברות עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים .

 • אלקטרה – תיקון מזגן אלקטרה בראש העין איתנו כי אברהם מור היה ראש צוות ארצי בחברה ,כך שאין תקלה במזגן שהוא לא יודע לתקן.
 • תדיראן – תיקון מזגן מיני מרכזי של תדיראן בראש העין אצלנו מתבצע במקום כי לנו יש את החלקים המקוריים והידע למצוא את התקלה ולתקן אותה בדקות .
 • טורנדו – אם יש לכם תקלה בראש העין במזגן טורנדו כדאי לכם להזמין אותנו ,באולימפוס מיזוג אויר יש טכנאי שהיה טכנאי בכיר מאוד בחברת טורנדו מה שאומר התחייבות לתיקון המזגן.

אולימפוס מורשים לעוד המון חברות בישראל – LG ,מיצובישי ,דיקיין ועוד..

טכנאי מזגנים בראש העין אולימפוס בעלי רישיון חשמל והסמכה בדרג 3

כשמדובר בתיקון מזגן בראש העין , חשוב שיהיה טכנאי מזגנים שהוא לא רק מנוסה אלא גם מורשה ומוסמך. אנו באולימפוס מתגאים בכך שיש לנו טכנאים מוסמכים ומאומנים המתמחים בטכנולוגיית אינוורטר וזמינים 24/7 לשירותי חירום. לטכנאים שלנו יש רישיון חשמל והסמכה בדרג 3 מהמדינה, מה שאומר שיש לנו את הידע והמיומנויות לאבחן ולתקן כל בעיה במערכת המיזוג שלכם. אתם יכולים לסמוך עלינו שנספק לך שירותי תיקונים איכותיים, יעילים ובמחיר סביר. אל תהססו לפנות אלינו עוד היום לקביעת פגישה ולחוות את ההבדל בעבודה עם טכנאי מזגנים מורשה ומוסמך.

תיקון מזגן בראש העין בשבת ומקרים דחופים

תיקון מזגן בשבת בראש העין – אולימפוס מיזוג אויר יודעים שלא אפשרי לחיות בלי מזגן בחמסינים שארץ במיוחד בראש העין ,ולפעמים אתם צריכים טכנאי מזגנים בגלל שהמזגן התקלקל בדיוק בזמן הלא נכון ,אורחים בשבת ,אבא או אמא מבוגרים שקשה להם כי חם , מישהי בהריון חודש 9 בשיא אוגוסט.
אנחנו מבינים את הצורך לטכנאי מזגנים בשבת בראש העין ולכן לנו יש תמיד טכנאי שמוכן לתקן את המזגן שלכם 24/7 חוץ מיום כיפור כי אנחנו באמת חושבים שלהיות בלי מזגן זה קיפוח נפש,
טכנאי בכיר בראש העין יגיע במהירות לתקן לכם את המזגן עם רכב שיש בה את רב החלקים .

תיקון מזגן בראש העין

תקלות נפוצות בראש העין שעלולות להתרחש במערכות מיזוג אוויר

בתור טכנאי מזגנים אולימפוס בראש העין אספנו לכם תקלות הכי נפוצות ופתרונות מעשיים תתקשרו אלינו ונשמח לעזור לכם לתיקון המזגן שלכם

 • דליפת גז /נזילת נוזל קירור בראש העין – זה יכול להיגרם ממגוון בעיות, החל מקו קירור פגום ועד מדחס לא תקין. טכנאי מקצועי יכול לאבחן ולתקן את הנזילה לתקן את הדליפה ורק לאחר מכן למלא גז בעזרת משקל.
 • פילטר סתום/מסנני אוויר מלוכלכים בראש העין – מסנני אוויר מלוכלכים עלולים לגרום למזגן שלכם לעבוד קשה יותר ממה שהוא צריך ולהפחית את יעילות המערכת. ניקוי קבועה של מסנני האוויר שלכם יכולה למנוע בעיה זו.
 • כרטיס אלקטרוני לא תקין כרטיס לא תקין יכול לגרום למזגן שלכם לפעול כשהוא לא צריך או לא לפעול כשהוא צריך. טכנאי צריך להגיע ולעשות איבחון אם הכרטיס באמת לא תקין ולבדוק למה הוא התקלקל במידת האין ברירה להחליף אותו בכרטיס אלקטרוני חדש.
 • סוללת מעבה סתומה – תקלה שיכולה להרוס הרבה רכיבים במזגן ולגרום למזגןלא לקרר בכלל ,ודאו שהיא משוחררת מדברים שחוסמים את מעבר האויר.
 • צינור ניקוז סתום קו ניקוז סתום עלול לגרום למים לנזול לתוך הבית ולפגוע במזגן. טכנאי יכול לנקות את קו הניקוז כדי למנוע בעיה זו כמו כן אתם יכולים לשאוף לתוך צינור הניקוז ובכך לפתוח את הסתימה.
 • מנועי פן – מנוע מאוורר פגום עלול לגרום למזגן שלכם להפסיק לפעול כליל. טכנאי מזגנים צריך להחליף את המנוע הפגום כדי לפתור את הבעיה.
 • בעיות חשמל – בעיות חשמל עלולות לגרום למגוון בעיות במזגן שלכם, החל בחיווט לא תקין וכלה בנתיך שפוצץ. טכנאי יכול לאבחן ולתקן את הבעיה.
 • בעיות מדחס – מדחס פגום עלול לגרום למזגן שלכם להפסיק לפעול לחלוטין. טכנאי יכול לאבחן ולתקן את הבעיה.

אולימפוס מעניקה פתרונות לתיקון מזגנים בראש העין מכל הסוגים, כולל למוסדות ולעסקים: טיפול במזגנים ביתיים מכל הסוגים:

כמה עולה להתקין מזגן בראש העין?

סוג התקנה
המחיר
מה המחיר של מזגן אלקטרה מיני מרכזי 6 כוח סוס כולל התקנה בסיסית 4 פתחים
9700 -17000 ש"ח
מחיר למזגן כולל התקנה מולטי אינורטר של אלקטרה/תדיראן/טורנדו להתקנה בסיסית 3 מטר צנרת לכל מאייד מתייחס למאיידים קטנים (עד 1 ל 5)
9700 – 23000 ש"ח
יעוץ להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה חדש
חינם במידה וההתקנה נסגרת איתנו
יועץ מיזוג אוויר להתקנת מזגן VRF
חינם במידה ויש תוכניות
יועץ להתקנת מולטי אינוורטר
יעוץ טלפוני חינם
תוכנית מיזוג אוויר על ידי יועץ מיזוג
מחיר ינתן טלפונית
התקנת צילרים
חינם רק בעזרת תוכנית יועץ מיזוג מוסמך

ייתכן ויהיו שינויים בעלויות התיקון השונות בהתאם לתקלה במזגן. חברת אולימפוס עושה שימוש ככל שניתן בחלקי חילוף מקוריים. לצפייה במחירון המלא ט.ל.ח (המחירים אינם כוללים מע"מ)

קרא כאן: מחירון התקנת מזגנים

תחזוקה מזגנים שוטפת – מניעת בעיות למזגנים בראש העין

תחזוקה שוטפת היא המפתח למניעת בעיות רבות מלכתחילה. אל תתעלמו מרעשים או ריחות מוזרים המגיעים מהמזגן שלך. אל תנסו לתקן את הבעיה בעצמך אלא אם כן יש לך את ההכשרה והניסיון המתאימים. התקשרו לטכנאי מיזוג אוויר בראש העין מקצועי ברגע שתבחינו בבעיה. אנו מציעים שירותי תחזוקה שוטפים כדי שהמערכת שלך תפעל בצורה חלקה. באתר אולימפוס יש המון טיפים ועצות איך לתקן לבד או לפחות לדעת מה הבעיה במזגן שלכם

אברהם מור טכנאי מזגנים

התקנת מזגנים בראש העין אולימפוס מיזוג אויר

התקנת מזגנים בראש העין עם אולימפוס מיזוג אוויר ,מתקין מזגנים באולימפוס מומחים לכל סוגי ההתקנות ולכל גודל של מערכות מיזוג אויר ,אנחנו מורשים להתקין מזגן לכל חברה בישראל. אז אם אתם רוצים להתקין מזגן 1 כ"ס או מזגן עילי 2.5 כ"ס ,או להתקין מזגן לדירה חדשה למשל מיני מרכזי או מזגן מולטי אינוורטר ,ואפילו מערכת VRF תתקשרו לאולימפוס נשלח לכם יועץ מיזוג שיתן לכם הצעה להתקנת מזגן ברמה הגבוה ביותר במחירים המשתלמים ביותר.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מתקין מזגנים

מה שחשוב לבדוק במתקין מזגנים זה קודם כל אם המתקין שלכם יש רשיונות לחשמל להתקנת מזגנים ממדינת ישראל ,דבר שני לראות שיש לו הסמכה להתקין מזגן מהחברה של המזגן שאותו אתם רוצים להתקין(אחרת אין אחריות למזגן), והכי חשוב לקבל המלצות ולראות עבודות שהוא עשה . לנו באולימפוס יש ניסיון של מעל 25 שנה ומאות המלצות מלקוחות שהולכים איתנו שנים.

ציוד של תיקון מזגנים

טכנאי מזגנים בראש העין מסבירים על כל סוגי הגזים במזגנים– R22, R410 ו-R32

 בחירת הגז המתאים למערכת מיזוג האוויר שלך היא קריטית. שימוש בגז לא נכון עלול לגרום לנזק למערכת שלך ואף להוות סיכון לבריאותך. ישנם שלושה סוגים נפוצים של גזים המשמשים במערכות מיזוג אוויר: R410 R32 R22  

 • R22 – הוא חומר קירור ישן יותר שהוצא משימוש עקב השפעתו השלילית על הסביבה.
 • R410 – היא אפשרות ידידותית יותר לסביבה שנמצאת כיום בשימוש נפוץ במערכות מיזוג אוויר חדשות.
 • R32הוא חומר קירור חדש יותר וחסכוני יותר באנרגיה מ-R410.

אנחנו יכולים לעזור לך לבחור את הגז המתאים למערכת שלך.

תיקון מזגן בראש העין הסבר על החלקים של מערכת מיזוג אוויר

בתור טכנאי מזגנים, חשוב להבין היטב את החלקים השונים של מערכת מיזוג אוויר. המרכיבים העיקריים והבסיסים של מערכת מיזוג אוויר כוללים את המדחס, המעבה, המאייד, שסתום ההרחבה וגז קירור. כל אחד מהחלקים הללו ממלא תפקיד חשוב בתהליך הקירור. יש לנו הבנה עמוקה של כל החלקים של מערכת מיזוג אוויר.כל חלק במזגן יש חשיבות לפעולת המזגן ואם אחד מהם לא תקין המערכת תפסיק לעבוד לכן צריך טכנאי מזגנים בראש העין שמכיר היטב את כל החלקים במערכות מיזוג אויר בשביל לתקן את המזגן שלכם במהירות ויעילות ובמינימום כסף

תיקון מזגן עם כלים ובציוד הנכונים והמתקדמים בעולם המזגנים בראש העין

 בעת תיקון מערכת מיזוג אוויר, חשוב להשתמש בכלים ובציוד הנכונים. חלק מהכלים הנפוצים ביותר בהם משתמשים טכנאי מיזוג אוויר כוללים שעוני לחץ גז , משאבות ואקום וגלאי דליפות. כלים אלו עוזרים לאבחן ולתקן בעיות במערכת. אנו משתמשים בכלים ובציוד הנכונים והמתקדמים כדי לבצע את העבודה כמו שצריך.

תקלות נפוצות במזגן והפתרונות שלהן – תיקון דליפות גז , מסנני אוויר מלוכלכים, בקרים פגומים, סוללת מאייד קפוא, צינור מים סתום, מנועי מאווררים פגומים, בעיות חשמל  מזגן מקצר ובעיות מדחס
את כל התקלות במזגן שלכם טכנאי מזגנים בראש העין עם ניסיון מעל 25 שנה פותר ומחזיר לכם מזגן לעוד שנים רבות.

סיכום על טכנאי מזגנים אולימפוס בראש העין:

לסיכום, אתם יכולים לסמוך על טכנאי מזגנים אולימפוס שיעניקו לכם את מיטב שירותי המיזוג בראש העין. הטכנאים המוסמכים והמיומנים שלנו מתמחים בטכנולוגיית אינוורטר וזמינים 24/7 לשירותי חירום. אנו מציעים שירותי תיקונים איכותיים במחירים נוחים ויעילים, ואנו משתמשים רק בכלים ובציוד הטובים ביותר כדי לאבחן ולתקן כל בעיה במערכת המיזוג שלך. אל תהססו לפנות אלינו עוד היום לקביעת פגישה!

אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן