חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

טכנאי מזגנים Family (פמילי) | תיקון מזגנים תוצרת Family בישראל

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

טכנאי מזגנים פמילי – Family | תיקון מזגנים פמילי | טכנאי מוסמך אצלך בתוך שעה | אולימפוס

מזגני פמילי family הינם מזגנים תוצרת החברה הסינית המשווקים בישראל החל משנת 2014. מזגנים כוללים בעיקר יחידות של 1-2.5 כוחות סוס. המזגן בעל מדחס מתוצרת טושיבה ידוע בשל מחירו הזול משמעותית ותפקודו בבית ובחללים ביתיים ומשרדיים.

חברת אולימפוס – חברה מומלצת לתיקון מזגני Family על ידי טכנאי מומחה למזגנים

טכנאי מומלץ למזגנים מתוצרת family חייב להיות איש מקצוע מנוסה אשר בקלות יחסית יוכל לאבחן בעיה זו או אחרת ולהתוות את דרך הטיפול כך שתהיה הכי אפקטיבית לפתרון הבעיה ולמנוע הוצאות מיותרות ללקוח. חברת אולימפוס עונה על הגדרה זו. חברת אולימפוס הינה חברה העוסקת בתחום תיקון מזגני family ומעסיקה טכנאי מזגנים מתוצרת family. מנהל החברה, אברהם מור, בכיר לשעבר בחברת אלקטרה, מומחה בעל נסיון רב בתחום המזגנים בחברות כמו haier, Family אלקטרה ועוד המחזיקות סוגי מזגנים שונים כגון מזגנים מרכזיים, מזגנים עיליים וכו'.. החברה מעסיקה עשרות טכנאי מזגנים מומלצים ומוכרת בקרב אלפי לקוחותיה כצדיקה ממש. בחברה מתחייבים להגיע לתיקון התקלה תוך שעה מרגע הקריאה בכל רחבי גוש דן (מרחובות ועד נתניה) וכן יקזזו את עלות הביקור (150 – 250 ₪) מול חלקים שמוחלפים במידת צורך. חברת אולימפוס מתחייבת לשלוח לכל עבודה טכנאי מומלץ לתיקון מזגנים ומספקת אחריות מלאה על עבודתו המקצועית והמהירה. טכנאי מזגנים פמילי אולימפוס טכנאי מזגנים Family

מזגני חברת family

  • מזגנים מסוג Family כוללים עצוב חדשני ואלגנטי ומוטמעת בתוכן מערכת bio לסינון אויר וריחות רעים. היא כוללת מערכת יוניזטור ובעלת מערכת כפולה של פילטרים לסינון בקטריות, חיידקים, אבק, עשן וריחות.
  • במזגני Family יש רכיבים אלקטרוניים יפנים מבית Toshiba.
  • למזגני Family ניתנות 3-5 שנות אחריות עד הבית, תלוי בדגם שנקנה.
  • במזגנים מחברת family ישנה סוללת זהב המאריכה את חיי המזגן, מגבירה יעילות ומונעת קורוזיה.
  • מזגני Family בעלי פונקציית טורבו למכת קור, פונקציית Ecnco להורדת צריכת החשמל.
  • למזגני Family תצוגה דיגיטלית ותצוגת Self checking – תצוגה של קוד תקלה.
תיקון מזגנים פמילי תיקון מזגנים Family

תקלות בהן נתקלים טכנאי מזגנים

  1. מחסור בגז – התקלה הנפוצה ביותר במזגנים. גם במערכת סגורה לחלוטין גז המזגן עלול לדלוף מהמחברים שתפקידם לחבר בין צינורות הגז. תיקון מזגני family יכלול בדיקת פגיעה בצינורות ובאיטום. טכנאי מזגני family מומלץ ימדוד את לחץ הגז עם שעון ובמקרה הצורך יטפל בנזק בצינורות וימלא גז.
  2. מדחס מקולקל – המדחס הינו רכיב הפועל באמצעות מערכת חשמלית ובעיות מכניות וחשמליות אכן קורות במערכת זו. טכנאי מומלץ למזגנים מתוצרת family ינסה לטפל בבעיה בעצמו אולם במקרים רבים המדחס הרוס וצריך לשקול להחליפו. זהו רכיב יקר מאד בתוך המערכת ולעתים יומלץ להחליף את המזגן כולו.
  3. צינור ניקוז סתום – צינור זה נועד למנוע הצטברות הולכת וגוברת של מים בתוך המערכת. תקלה בצינור מתבטאת בנזילת מים החוצה ותיקון מזגן family  יכלול פתיחת הסתימה וניקוי המינור.
  4. תקלה חשמלית – תקלה חשמלית במזגן עלולה לגרום לקצר ואף להשפיע על החשמל בבית כולו. הקצר הינו תוצאה של בלאי או עומס חשמלי על כל המערכת. ייתכן אף שהמדחס או צינור המים אינם תקינים והמזגן "מתאמץ" יתר על המידה ומפסיק פעילותו. תיקון מזגן family בבעיה מסוג זה כוללת איתור הבעיה וטיפול לגופה של תקלה.
לא מזגן פמילי ? אנו מתקנים מגוון סוגי מזגנים

ממתינים לשיחתכם

אולימפוס טכנאי מוסמך לתיקון מזגני פמילי בישראל אם כן, טכנאי מומלץ למזגן family, מומחה בתחומו, יוכל לאתר כל בעיה שצצה במזגן. תיקון מזגן family כולל הצגת הפתרון היעיל ביותר ואפילו ימליץ, במקרים בהם הבעיה נרחבת והפתרון יקר מאד על החלפת כל המזגן כולו. ראוי לציין כי בעיה הקשורות למערכת החשמלית במזגן מסוכנות היות ויכולות לגרום לשריפה לא רק במזגן התקול אלא גם בסביבתו ועל כן שירותי טכנאי מומלץ למזגני family הכרחי.
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות כותב המאמר אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתחייס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה.

מה היה לנו עד עכשיו?

ביקורות מגוגל

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן