חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טכנאי מזגנים כפר סבא

תיקון מזגנים בכפר סבא בזמינות 24/7 שירות עם אחריות ומקצועיות

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

כמה עולה טכנאי מזגנים בכפר סבא?

התיקון
המחיר
ביקור טכנאי-כולל הגעה לבית הלקוח בדיקת מזגן איתור התקלה והצעת מחיר
250 ש"ח
שדרוג אלקטרוניקה קומפלט מזגן עילי
900-1200 ש"ח
שדרוג בקר /פיקוד מיני מרכזי כולל עינית רגשים שלט כרטיס
1200-1800 ש"ח
הרכבת משאבת מים למזגן מיני מרכזי –
1600-2200 ש"ח
החלפת מנוע מקורי חיצוני למזגן מיני מרכזי של אלקטרה /תדיראו /טורנדו/
1100-1800 ש"ח
החלפת מנוע של המאייד למזגן מיני מרכזי 1/3
1400-2200 ש"ח
פירוק והחלפה לנמוע פן מאייד מיני מרכזי 1/2
450-800 ש"ח
החלפת כנף למנוע פן של היחידה החיצונית למזגנים גדולים
500-800 ש"ח
כנף למנוע פן הפנימית של מזגן מיני מרכזי
450-800 ש"ח
החלפת חיישן /רגש למזגן עילי און/אוף
550-900 ש"ח
קריאת שירות בשעות מיוחדות(ליליה מעל 20:00 ,חגים ,שבתות)
500 ש"ח
ניקוי מזגן עם קיטור עילי קטן
400-700 ש"ח

ייתכן ויהיו שינויים בעלויות התיקון השונות בהתאם לתקלה במזגן. חברת אולימפוס עושה שימוש ככל שניתן בחלקי חילוף מקוריים. לצפייה במחירון המלא ט.ל.ח (המחירים אינם כוללים מע"מ)

נגן וידאו אודות שירות טכנאי מזגנים בכפר סבא

טכנאי מזגנים בכפר סבא אולימפוס מתחייבים על :

אצלנו תקבלו את כל מה שחשוב, טכנאי מיזוג אוויר המקצועיים של מרכז השרות אולימפוס עומדים לרשותכם לתיקון מזגנים בכפר סבא בסטנדרטים הגבוהים ביותר בהתאם לציפיות הלקוח. אנחנו נותן שירות אמין ומקצועי למגזר הפרטי, המסחרי והמוסדי, תוך הקפדה על תחזוקה מקצועית, עמידה בזמנים ותמחור הוגן.

טכנאי מזגנים בשבת 24/7 בכפר סבא

טכנאי מזגנים שזמין גם בשבת וחגים ולילות חמים, מזגן היום זה ממש צורך אך לעיתים הוא מתקלקל בזמן הכי לא מתאים (חגים, אירועים, אורחים, אישה בהריון ועוד…) לנו יש פתרון לכל תקלה גם ביום שבת בצהריים ביולי אוגוסט, אז אם המזגן מיני מרכזי שלכם הפסיק לקרר ואתם צריכים טכנאי מזגנים בכפר סבא לנו יש טכנאי זמין לתיקון מזגן בכפר סבא

טכנאי מזגנים בעלי ניסיון רב בהרצליה

טכנאי מזגנים מומלץ בכפר סבא

טכנאי מזגנים מומלץ בכפר סבא עם חברת אולימפוס מיזוג אויר בגלל: המלצות לאולימפוס מיזוג אויר יש עשרות המלצות בגוגל מלקוחות אמיתיים. על טכנאי מזגנים בכפר סבא ניתן לסמוך שיספק המלצות מדויקות לחללים ספציפיים. מקצועיות עם תעודות –טכנאי מזגנים אולימפוס בכפר סבא עם הסמכות לרישיונות מהמדינה (דרג 3 ,רישיונות חשמל ,רישיון קבל רשום) ובכך שאנחנו מתקנים מזגנים הוא חוזר להיות כמו חדש בהתחייבות. הניסיון שלנו- אנחנו כבר מעל 25 שנים מתקנים מזגנים כך שאין תקלה שנתקלנו ולא הצלחנו לסדר אותה. אנושיות ללקוח- אתם ורק אתם תמיד מקור המקצועיות שלנו ולזה אין לנו הנחות, תמיד מתפתחים ותמיד רואים אתכם לפני הכל.

תיקון מזגן בכפר סבא בזול?

תיקון מזגן בכפר סבא בזול? –לא לא ושוב לא ,ה"טכנאים" שמוכרים לכם בכאילו זול בסוף זה עולה ביוקר ,כן תבדקו את רמת המקצועיות של הטכנאי מזגנים בכפר סבא ,כן תשווה 10 טכנאים שונים אבל תיקון מזגן לא אמור לעלות ביוקר אם יודעים מה עושים.
אלו שטוענים זול לא יודעים את מי הם שולחים אליכם. 

תיקון מזגן בכפר סבא תקלות נפוצות עם הדרכות וטיפים לתיקון עצמי.

תיקון מזגן לא אמור לעלות הרבה ישנם מספר תקלות נפוצות שחוזרות על עצמם שניתן לתקן לבד

ריח רע יכול להיות מטרד ותיקון המזגן לפעמים פשוט וקל אך לעיתים דורש איש מזגנים לפתרון .

נזילת מים מהמזגן לא נעימה ואף יכולה להיות מסוכנת טיפים לתיקון נזילה.

ישנם עוד המון תקלות וטיפים באתר אולימפוס שנשמח לעזור לכם . אם יש לכם מיני מרכזי מרעיש ,מזגן 1כ"ס לא מקרר ,מולטי אינוורטר לא עובד כל תקלה אנחנו מומחים לטיפול המזגן שלכם , דליפת גז ,מילוי גז , ניקוי עובש מהמזגן תתקשרו 05064545177 ונשמח לתת לכם שירות למזגן .

כמה עולה להתקין מזגן בכפר סבא?

סוג התקנה
המחיר
התקנת מעבה (יחידה חיצונית )למזגן VRF .
מתחיל מ 3500 ומעלה (תלוי בגודל היחידה
כמה עולה התקנת מזגן 2.5 כוח סוס של תדיראן התקנת מזגן מפוצל עילי מהדגמים החדשים – שנת 2024
5500-7000 ש"ח ישנם מספר דגמים
כמה עולה מזגן 3 וחצי כוח סוס אינוורטר מזגן אינוורטר עילי של כולל התקנה בסיסית (נכון לשנת 2024)
5700 – 7200 ש"ח
מה המחיר של מזגן אלקטרה מיני מרכזי 6 כוח סוס כולל התקנה בסיסית 4 פתחים
9700 -17000 ש"ח
מחיר למזגן כולל התקנה מולטי אינורטר של אלקטרה/תדיראן/טורנדו להתקנה בסיסית 3 מטר צנרת לכל מאייד מתייחס למאיידים קטנים (עד 1 ל 5)
9700 – 23000 ש"ח
יעוץ להתקנת מזגן מיני מרכזי בדירה חדש
חינם במידה וההתקנה נסגרת איתנו
יועץ מיזוג אוויר להתקנת מזגן VRF
חינם במידה ויש תוכניות

ייתכן ויהיו שינויים בעלויות התיקון השונות בהתאם לתקלה במזגן. חברת אולימפוס עושה שימוש ככל שניתן בחלקי חילוף מקוריים. לצפייה במחירון המלא ט.ל.ח (המחירים אינם כוללים מע"מ)

קרא כאן: מחירון התקנת מזגנים

תיקון מזגן אינוורטר בכפר סבא

טכנאי מזגנים אינוורטר לתיקון מזגן אינוורטר צריך להיות מנוסה מאוד בגלל שכרטיס האינוונטר מורכב ממערכת מאוד מורכבת  שדורש הסמכות לתיקון ,לנו יש את ההסמכות והחלקים מקוריים לתיקון מזגן מיני מרכזי, אינוורטר מולטי, אינוורטר ועוד.


שיפוץ כרטיס אינוורטר בכפר סבא
שיפוץ כרטיס אינוורטר בעזרת מעבדת אלקטרוניקה המתקדמת בארץ.
תיקון כרטיס אינוורטר מצריך ידע של טכנאי המזגנים מכייון שלרוב ניתן לתקן במקום את התקלה אך יש מצבים שיש שיקול לקנות כרטיס חדש או לשפץ את הקיים .
תתקשרו ניתן לכם עצה . הכרטיס מעבה אינוורטר יקר נורא ובמערכות גדולות ככגון VRF אינוורטר יכול להגיע עד ל 9 שקל.
אולימפוס חוסכים לכם המון כסף בגלל שאנחנו מכירים את כל הרכיבים ובכך מתקנים נקודתית במידה וניתן.
תתקשרו 0506454177 אברהם מור.

התקנת מזגנים בכפר סבא עם אולימפוס מיזוג אויר

התקנת מזגנים בכפר סבא רק עם אולימפוס מיזוג אויר בגלל הניסיון ומתן פתרונות מתקדמים לכל מה שדורש מיזוג . היום ישנם אין סוף אפשרויות בעולם המיזוג אויר מזגן עילי ,מזגן ריצפתי ,מזגן מיני מרכזי ,מולטי אינוורטר ,ואפילו מזגן VRF . מה שחשוב זה מתקין מזגנים שמורשה ומכיר את כל הדגמים וכל החברות . אלקטרה ,תדיראן ,טורנדו ,LG ,מיצובישי ,דייקין ,טושיבה ועוד רבים וטובים. אז את אתם רוצים למזג דירה חדשה מיזוג סלון או חדר שינה לנו יש את הפתרונות הטובים המתקדמים ביותר אולימפוס מגיעים בתוך דקות לכפר סבא

נעים בחדר, חמים בלב

אנחנו באולימפוס מאמינים בשירות לצד איכות בלתי מתפשרת. עם שירות זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע- נתייצב לשירותכם בעת הצורך. שבתות, חגים או שעות הלילה המאוחרות- צלצלו אלינו והמענה לא יאחר להגיע. כולנו יודעים שככל שהאקלים בארץ ובעולם משתנה, הטמפרטורות נעשות קיצוניות וכמעט ואי אפשר לשהות באזורים לא ממוזגים, קשה להיפרד מהמזגן. לכן אנו דוגלים בהגעה בתוך דקות לבית הלקוח בכפר סבא!

ומה לגבי אחריות לתיקון מזגן בכפר סבא?

באולימפוס כל תיקון ושירות בכפר סבא מגיעים עם אחריות. זמני האחריות משתנים בין התיקונים והמידע המלא אודות התיקון יינתן לכם באופן כתוב. תמיד תוכלו למצוא אותנו במקרה של תקלה נוספת או שיבושים נוספים- באחריות (:

60 דקות והבית מתקרר!

מהרגע שהשיחה מסתיימת, אנו נגיע לכפר סבא ונתקן את התקלה במזגן שלכם תוך שעה. בעולם המודרני והמתחדש, אין צורך לחכות כל כך הרבה זמן עד שנהנים שוב מקירור או חימום ראויים.

 

בנוסף, יש לנו היכרות מעמיקה עם מזגני כל החברות והיצרנים – אולימפוס מונה צוות של טכנאים בכירים, בעלי ניסיון של שנים עם החברות הגדולות בתחום המיזוג והיכרות רחבה שלהם. אנו יודעים לטפל בכל בעיה הקיימת במזגן.

 

אצלנו תקבלו את כל מה שחשוב, טכנאי מיזוג האוויר המקצועיים של מרכז השרות אולימפוס עומדים לרשותכם לתיקון מזגנים בכפר סבא בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאם לציפיות הלקוח.

תיקון מזגן

25 שנות שירות של מומחיות לתיקון מזגנים בכפר סבא

אנו מתמחים בפתרון תקלות במזגן מיני מרכזי (נזילות ,קצר ,מרעיש ,ריח רע ,מילוי גז), תקלות במזגני אלקטרה (טכנאי בכיר לשעבר בחברה), תיקון מזגני תדיראן (חלק מהטכנאים שלו היו ראשי צוותים בחברת תדיראן בעבר), ניסיון רב בתיקון מזגני טורנדו ועוד.

בנוסף, יש לנו ניסיון והתמחות בתיקון מזגנים ביתיים רצפתיים, מפוצלים, מזגני VRF וסוגי מזגנים נוספים.

אולימפוס מעניקים שירותי תיקון מזגנים בכפר סבא גם למגזר המסחרי, המוסדי והתעשייתי!

החל ממתן סיוע בבחירת מערכת מיזוג מרכזית למוסד או למבנה תעשייתי ועד למציאת פתרונות מיזוג חסכוניים למפעל או לבניין- הצוות המקצועי שלנו במרכז השירות אולימפוס כאן עבורכם, והוא ישמח לספק לכם מידע מקיף וחוות דעת, על מנת לבחור ולהתאים מערכות מיזוג שיעלו בקנה עם הצרכים הייחודיים שלכם ויעמדו גם במסגרת התקציבית.

כחברה ותיקה, המספקת שירותי תיקון מזגנים בכפר סבא זה למעלה מ-20 שנה, אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא ומתמשך עם מגוון רחב של מוסדות, מרכזים וחברות באזור כפר סבא.

רכיב אלקטרוני במזגן

קצת אקסטרה במיוחד בשבילכם - בעיות ופתרונות נפוצים במזגנים בכפר סבא

חשוב להיות מודעים לבעיות המזגן הנפוצות שעלולות להתרחש בביתכם. על ידי הבנת בעיות אלה, תהיו מוכנים לטפל בהן באופן בסיסי לפחות ולמנוע נזק נוסף למערכת הקירור שלכם. הנה כמה מהבעיות הנפוצות ביותר שבהן אתם עשויים להיתקל:

  1. דליפות/גז נוזל קירור: רמות קירור נמוכות עלולות לגרום למזגן שלכם לנשוף אוויר חם. טכנאי מקצועי יכול לאתר ולתקן את הנזילות, כמו גם למלא את נוזל הקירור.
  2. חיווט לקוי: בעיות חשמל עלולות להוביל לקירור לא סדיר או אפילו לכשל במערכת. טכנאי מוסמך יכול לבדוק את החיווט ולבצע את כל התיקונים הדרושים.

     

  3. מסננים סתומים: פילטרים מלוכלכים מגבילים את זרימת האוויר ומפחיתים את יעילות המזגן. ניקוי או החלפה קבועים של מסננים יכולים לסייע בשמירה על ביצועים מיטביים.

     

  4. סוללת מאייד קפואה: בעיה זו נגרמת לעתים קרובות על ידי זרימת אוויר מוגבלת או רמות קירור נמוכות. טכנאי יכול לאבחן את הבעיה ולשחזר קירור תקין.

בעוד שחלק מהבעיות הללו ניתנות לפתרון באופן עצמאי, מומלץ לפנות לטכנאי מזגנים מומחה, בעל ידע וניסיון לאבחן ולתקן במדויק בעיות מורכבות. תחזוקה שוטפת על ידי איש מזגנים מקצועי יכולה גם לסייע במניעת בעיות אלו מלכתחילה, ולהבטיח שהמזגן שלכם יפעל ביעילות לאורך כל השנה.

גז מזגנים

כל פתרונות המיזוג בכפר סבא תחת קורת גג אחת!

מרכז השירות שלנו מתחמה בתיקון ובטיפול הבעיות הבאות: מזגן מקצר, מזגן שלא מוציא אוויר, מזגן שלא מחמם או שאינו מקרר, החלפת כרטיס פיקוד במזגן מיני מרכזי, החלפת לוח פיקוד אלקטרוני, מזגן לא מגיב לשלט, מזגן מטפטף , תקלות במנוע, החלפת מנוע מאוורר ליחידה חיצונית ו/או פנימית, החלפת שלט, פילטרים סתומים, ריחות רעים המגיעים ממערכת המיזוג, בעיות בצ'ילרים, תקלות במגדלי קירור, החלפה ו/או מילוי גז מזגנים, לרבות: גז חדש 32R, גז ירוק 410R וכן גז 222R, בעיות במדחס, החלפת קבל , החלפת משאבות חום ועוד.

 

לצד שירותי טכנאות מיזוג אוויר בכפר סבא והסביבה, אולימפוס מספקת גם שרותי תחזוקה שוטפים למזגנים, שירותי ייעוץ בליווי מהנדסים מורשים, חוות דעת של מומחים, שירותי תכנון וכן התקנת מזגנים ומשאבות חום – עם או ללא עבודות גבס והנמכות.

 

חשוב לנו לציין שאנו עושים שימוש בחלפים מקוריים, עובדים עם מותגים אמינים ומוצרים מעולים, מעניקים אחריות על כל עבודה וחותרים לחיסכון עבור קהל לקוחותינו, תוך מקסימום יעילות אנרגטית- כל אלו ביחד מבטיחים לכם ראש שקט ומאפשרים לכם לדעת שאתם בידיים טובות.

טכנאי מזגנים אברהם מור

למה אתם מחכים? הגיע הזמן להפסיק לקפוא ולהזיע… שירות אולימפוס בכפר סבא – 60 דקות על השעון (שימו לנו סטופר!) – 050-6454177

אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן