חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

טכנאי מזגנים בשבת

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

 טכנאי מזגנים בשבת – יצאת צדיק-תיקון מזגנים מומלצים 2023 אולימפוס

אומרים שבספר החוקים של מרפי יש חוק בלתי כתוב: חוקי מרפי נוהגים לעבוד בשבת שעות נוספות. האם קרה לכם שנתקלתם בזה באופן אישי? מניסיון, נוכל לספר לכם שלתזמון התקלה יש חשיבות רבה, למרות שבינינו, אין זמן שהוא באמת מתאים לתקלות. אז מה עושים כשהמזגן לא מקרר דווקא בשבת? איך מאתרים טכנאי מזגנים בשבת? מסתבר שזה לא כל כך מסובך כפי שזה נשמע.  

תקלות מזגנים אשר מתרחשות בשבת

בין אם המזגן נוזל ובין אם אינו עובד כלל, אין ספק שנדרש טיפול של טכנאי מזגנים מומלץ ומקצועי. מקצועיות הטכנאי באה לידי ביטוי בתחומים רבים ואחד החשובים שבהם הוא הכרות מעמיקה שלו עם המערכות וסוג המזגן שהתקלקל. טכנאי שיודע לטפל ב:

סוגי מזגנים

ידע לאתר במהירות את התקלה ולתת לכם את הפתרון המהיר, היעיל והמשתלם ביותר מבחינה כלכלית. לכן, בכל סוגי התקלות הקפידו לפנות לטכנאי מומחה ומנוסה. בסופו של עניין הרווח יהיה כולו שלכם.

סוגי תקלות לתיקון

  1. מזגן לא מקרר
  2. מזגן מטפטף (נזילת מים מהמזגן)
  3. מילוי גז מזגנים 
  4. מזגן מקצר 
  5. לרשימת התקלות המלאה עברו לעמוד טכנאי מזגנים ראשי
    אזורי פעילות
  • כשאנשים שפונים אלינו ושואלים בחשש מהם אזורי הפעילות שלנו, אנו עונים להם שב- 'אולימפוס טכנאי מזגנים ומקררים' מטפלים גם בפניות לטכנאי מזגנים בתל אביב וגם בפניות לטכנאי מזגנים בהוד השרון ובפועל מגיעים במהירות לכל אזור המרכז והשרון. לקוחותינו מתפרסים על כל אזור המרכז ואנו מקפידים לתת להם מענה יעיל תוך כיסוי כל ערי מרכז הארץ וכל אזור השרון רבתי.
   

טכנאי מזגנים זמינות 24/7

בכל הנוגע לטכנאי מזגנים, נושא הזמינות מאד משמעותי כדי למצוא טכנאי מזגנים 24/7 צריך לחפש בנרות אך בחברחת אולימפוס אנו פועלים בזמינות גבוהה מאד, בכל יום בשבוע ובכל שעה. אנחנו מבינים היטב מה המשמעות של תקלה במזגן ויודעים שכשהמזגן מקולקל, לקוחותינו רוצים לקבל פתרון מיידי לבעיה ולא להמתין בחום הקיץ המעיק, או בקור החורפי עד לתחילת השבוע. זו הסיבה שאנחנו מקפידים להיות זמינים עבורם בכל זמן ולהגיע במהירות לכל מקום באזור השרון. לקוחות שמחפשים טכנאי מזגנים ברעננה, למשל, יקבלו מאתנו מענה מיידי לבעייתם. המלצות "לפני כחודש, הזמנו 20 איש לארוחה משפחתית בשבת בצהרים. לא יכולה לתאר את הבהלה שהרגשנו כשגילינו בשבת בבוקר שהמזגן שבק חיים והוא לא עובד. לא יכולנו לדמיין את זה קורה אפילו בצחוק. מיותר לציין שנכנסנו ללחץ גדול וחיפשנו טכנאי מזגנים בהרצליה שמוכן להגיע בהתראה קצרה בשבת בבוקר. למזלנו, מצאנו את ל'אולימפוס מזגנים'. אברהם הגיע במהירות, והיה כל כך אדיב, סבלני ומקצוען אמיתי. תודה לך על זה! " אביבה, הרצליה   "אני ממליץ בחום מהניסיון שלי על אולימפוס מזגנים. אפילו שהתקלה קרתה בשבת קיבלנו מאברהם שרות מצוין. הוא הגיע מהר ותיקן את המזגן בצורה מקצועית. " משה, הוד השרון "הזמנו את אברהם מאולימפוס מזגנים בשבת בצהרים והאמת היא שלא האמנו שיגיע כל כך מהר. הוא היה נחמד מאד למרות שהקפצנו אותו בשבת וישר פתר את הבעיה. אנחנו ממליצים!" עמית, תל-אביב
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות כותב המאמר אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתחייס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה.

מה היה לנו עד עכשיו?

ביקורות מגוגל

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן