חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טכנאי מזגנים תדיראן

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

כמה עולה תיקון מזגן תידראן?

כי לנו באמת אכפת מהנוחות שלכם, שירות עם חיוך והמון אהבה לאויר שלכם.

עלות
השירות
ביקור טכנאי מזגני תידראן
250 ש"ח
מילוי גז R 410
החל מ 450 שח
מילוי גז R 22
החל מ- 600 שקלים
החלפת פיקוד למזגן
החל מ – 900 שקלים
תיקון רעש מהמזגן
החל מ – 350 שקלים
החלפת מנוע פן מעבה
החל מ – 900 שקלים

ייתכן ויהיו שינויים בעלויות התיקון השונות בהתאם לתקלה במזגן. חברת אולימפוס עושה שימוש ככל שניתן בחלקי חילוף מקוריים. לצפייה במחירון המלא ט.ל.ח (המחירים אינם כוללים מע"מ)

טכנאי מזגנים תידראן מורשים

טכנאי אולימפוס מיזוג אויר בעלי הסמכות ורישיונות חשמל , בכך שאצלנו אתם יכולים להיות בטוחים תיקון המזגן תמיד נעשה ברמה הגבוה ביותר לפי התקן המחמיר לתקינות המזגן. דרג 3 – הרבה הגבוה ביותר בתחום. חשמל שירות- כל נותן שירות חייב לפי חוק להיות בעל רישיון חשמל. קבלן רשום- מה שמקנה בטיחות וניסיון לבצע עבודות גם בגדלים גדולים. לנו יש את כל אלו.

תיקון מזגן תדיראן אינוורטר

מזגן תדיראן אינוורטר צריך להיות רק מטכנאי מזגנים שמכיר את המזגן ברמת הברגים . מערכת אינוורטר מתקדמת ודורשת ניסיון והבנה של כל החלקים שלה . אצלנו באולימפוס יש את הידע והחלקים לתיקון כל דגמי מיני מרכזי של חברת תדיראן אם יש לכם תקלה בכרטיס אינוורטר תדיראן (לצערנו זאת המחלה שלהם) לנו יש מעבדה שתבדוק ותשפץ או תדע למה הכרטיס לא תקין.

מזגן תדיראן כיום יש קודים שבעזרתם ניתן לדעת מה התקלה או כיוון לתקלה של מזגן כדאי לכם לבדוק בעזרת קוד דגם המזגן שלכם בגלל שלעיתים ניתן לתקן את התקלה לבד. עשינו לכם סדר לתקלות על פי קוד תקלה בדף זה (קישור לדף קודי תקלות תדיראן)

התקנת מזגן תדיראן עם אולימפוס מיזוג אויר

התקנת מזגן תדיראן רק ממתקין מזגנים שמורשה על ידי תדיראן . לחברת תדיראן יש מגיוון של דגמים וגדלים ופתרונות מתקדמים למיזוג חללים. ממזגן תדיראן 1 כ"ס מזגן עילי לכל הגדלים ,מזגן מיני מרכזי מכל סוג מזגן מיני מרכזי נסתר ,מאייד סלים (מאייד צר) מולטי אינוורטר של תדיראן מ 1 ל 3 ועד מולטי 1 ל 7 . מערכת התקדמת של וי אר אף של תדיראן. כמו כן תדיראן מיזוג אויר היא היבואנית ונותנת השירות הרשמי של מזגני טושיבה העולמית מה שנותן לחברת תדיראן יכולת למענה מהמתקדמים ביותר בעולם המיזוג אויר

תקלה במזגן תדיראן? מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים טכנאי מזגנים :

מזגן מיני מרכזי תדיראן

 • דגם 1 : SENSE – מזגן מיני מרכזי יתרונות שהוא עם טכנולוגית אינוורטר.
  טכנאי אולימפוס עברו קורסים מקיפים לתת שירות לתקלות מזגני אינוורטר.
 • דגם 2  : WAVE P– מזגן מיני מרכזי תדיראן שהיתרון שלו בכך שהוא נמוך (30 ס"מ) כך שניתן להתקין אותו במקומות צרים ונמוכים.
 • דגם 3 : WIND P – מזגן מיני מרכזי גדול שמגיע עם תפוקות גדולות 100000 BTU.
 • דגם 4 : SUPER SLIM P  – מזגן מיני מרכזי כמו שמו הוא שטוח מאוד מזגן עם טכנולוגיה און/אוף.
 • דגם 5 : SUPER SLIM INVERTER – מזגן מיני מרכזי שטוח אינוורטר

אז אם יש לכם מזגן תדיראן שיש לו תקלה ואתם צריכים שרות : מה ניתן לעשות , ומה הסיבות לכל תקלה בקצרה

וזאת מתוך הניסיון שלנו בתיקון מזגני תדיראן במשך מעל 20 שנה

 • מזגן תדיראן לא מקרר –תבדקו את הפילטרים אם הם מלוכלכים  ואת השלט תכוונו אותו למצב שאתם רוצים . במידה ועדיין לא מקרר אנחנו לרשותכם.
 • מזגן מקצר – מזגן מקצר דורש אך ורק בעל מקצוע מוסמך מכיוון שמדובר בחשמל
  ולא מומלץ לעשות "ניסיונות" דבר שיכול לגרום נזק גדול יותר.
 • מזגן תדיראן נוזל – נזילת מים מהמזגן יכולה להיות מסתם סתימה (שלעיתים ניתן לפתוח לבד) ולעיתים יכולה להיות קשה בעיקר במזגן מיני מרכזי לייעוץ מה לעשות תתקשרו אליי.
 • מילוי גז למזגן תדיראן – התקלה הנפוצה ביותר  אבל לצערי כאשר היא לא מתבצעת כמו שצריך(ולצערי זה רוב הזמן) זה פוגע גם ביעילות של המזגן ולעיתים נזקים גדולים מאוד למזגן .
  יש לנו מאמר איך נכון למלא גז כנסו .
 • מזגן מרעיש תדיראן – מהפשוט ביותר למשל ענף שנוגע במנוע פן חיצוני ועד  לזה שהמדחס לא תקין , תשלחו לי סרטון עם כמה שניות ממקור הרעש אוכל לומר לכם בדיוק מה הבעיה

תיקון מזגן תדיראן באהבה

מרכז השרות אולימפוס מנוהל על ידי אבי, בעברו טכנאי מזגנים בכיר בחברת אלקטרה. אברהם פועל מזה שנים רבות בתחום מתן שירות למזגנים, והוא מכיר היטב את כל סוגי המזגנים של כל החברות.
הוא מקפיד על ביצוע איכותי של כל תיקון ועל מתן טיפולים תקופתיים הדרושים כדי למנוע תקלות גדולות ויקרות. במשך השנים הרבות צבר לו אברהם, טכנאי מזגנים בעל ניסון רב, קהל גדול של לקוחות, ביניהם קהל בעלי מזגן תדיראן רבים. מעוניינים להפיק תועלת רבה יותר ממזגן התדיראן שלכם? תדיראן הינה אחת מיצרניות המזגנים הבולטת ביותר, והיא מאפשרת לכם להפיק את המרב מהמזגן שלכם. מרכז השרות אולימפוס מעמיד לרשותכם שירות תיקון מזגן תדיראן, המספק למזגן שלכם את כל הדרוש לו. הטכנאי שלנו מבצע ניקוי פילטרים איכותי ובודק את המזגן מדי כמה חודשים, זאת במטרה לעצור בעיות שעלולות להתפתח לכדי תקלה גדולה ורצינית. אנו מעמידים לרשותכם את כל הכלים הדרושים ואת טכנאי המזגנים המנוסים והטובים ביותר כדי לתקן לכם את המזגן של חברת תדיראן שתוכלו למקסם את השימוש במכשיר האיכותי הזה

למה אתם מחכים? הגיע הזמן להפסיק לקפוא ולהזיע… שירות אולימפוס למזגני תידראן – 60 דקות על השעון (שימו לנו סטופר!) – 050-6454177

טכנאי מזגנים תדיראן
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן