תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

טכנאי מזגנים באור יהודה

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

טכנאי מזגנים באור יהודה – אולימפוס אצלכם בתוך שעה

אור יהודה מהווה את החלק המזרחי של רצף היישובים המטרופולוני של תל אביב, קרובה לעורקי תחבורה ראשיים ומכילה מקומות בילוי ואטרקציות כגון: קניון "קניאור", מסעדות מפורסמות רבות (סעיד 2000, מסעדת ברטה, מסעדת פארוק ועוד), מוזיאון "מרכז מורשת בבל" ומוזיאון "יהדות לוב". מעצם טבעה, אור יהודה מהווה מקום מסחרי ער ומלא אדם ועל כן, בימי הקיץ הלוהטים, הקפדה על עבודה תקינה של מזגנים, בבתים ומבנים ציבוריים, היא הכרח.

אולימפוס טכנאי מזגנים מאור יהודה, שמורגל בקריאות רבות למבנים ציבוריים, נתקל פעמים רבות בקריאות שווא, משמע, בעיות שצצות בתפעול המזגן שבעל המקום יכול לפתור לבדו.

שירות תיקונים למגוון תקלות

  1. מזגן שאינו נדלק – תארו לכם מצב בו מזגן לא נדלק בקניון "קניאור" והלחץ בשיאו. טכנאי מזגנים רבים ממליצים לבדוק בדיקות פשוטות טרם קריאה לטכנאי: האם המזגן מחובר לחשמל, האם המפסק פונה כלפי מעלה בארון חשמל, אם משתמשים בשלט לבדוק בטריות.
  2. מזגן עובד אולם אינו מקרר/מחמם – לבדוק את תוכנית הפעולה עליה הוא מכוון. באופן כללי, טכנאי מזגנים מאור יהודה ממליץ להמתין מספר דקות בין כיבוי להפעלה ולתת למזגן כרבע שעה להגיע לשיא תפוקתו.
  3. מזגן מתאמץ או מקרר חלקית – במסעדות כמו סעיד 2000 או פארוק חיוניות המזגן היא במעלה ראשונה. טכנאי מזגנים מאור יהודה ממליץ לבדוק באם פילטר המזגן נקי ואם לא פשוט לנקות אותו. הפעולה פשוטה ובדרך כלל פותרת את הבעיה. באם לא נפתרה הבעיה כנראה שישנה בעיה במדחס או שחסר גז ואז קוראים לטכנאי.
  4. ריח רע ולא נעים שפולט המזגן – שוב, בעיה לא נעימה שכאר היא מופיעה במבנים ציבוריים עלולה להפריע למבקרים במקום. הבעיה טמונה כנראה בפילטר מלוכלך או סתום והפתרון פשוט – נקיונו כל מספר חודשים תחת זרם מים.
  5. נזילות מים מהמזגן – טכנאי מזגנים מאור יהודה טוען שזו אחת הבעיה הנפוצות שבעטיין מזעיקים איש מקצוע. הפתרון פשוט ביותר: כנראה שצינור המים סתום ופשוט צריך לנשוף לתוכו על מנת לשחרר את הסתימה.
הכירו אותנו

גם אם צריך לקרוא לטכנאי (במקרים של התקנת מזגנים, תיקון לוח פקדים, מילוי גז במזגנים וכו') אין למהר. יש לבדוק תחילה באם המזגן תחת אחריות (בדרך כלל מזגן חדש מחברה מוכרת כמו אלקטרה מקבל בעת רכישתו שלוש שנים אחריות).

התקשרו להתייעץ – תיקון מזגנים באור יהודה והסביבה

תמיד הקפידו להזמין טכנאי מומחה, לדוגמא, באם מדובר בתיקון מזגן אלקטרה, הרי שהחברה עצמה מכשירה את הטכנאים ומלמדת אותם על כל סוגי המזגנים כך שטכנאי שמוזמן מטעמה ידע להתמודד ויכיר כל בעיה ואת דרכי פתרונה.

וזכרו, כאשר המזגן אכן דורש תיקון, עלות ביקור הטכנאי מתקזזת ממחיר התיקון ולא נדרשת בנוסף.

אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן