חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אחריות למזגן

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

אחריות למזגן – האם משתלם?

אם אתם רוכשים מזגן חדש ומתלבטים האם זה משתלם להרחיב את האחריות, אולימפוס כאן עם כל התשובות. מה זה הרחבת אחריות, מה היא כוללת והאם זה משתלם? כל התשובות.

מה זה הרחבת אחריות למזגן?

החברות המשווקות מציעות ללקוחות שלהן להרחיב את תוקף האחריות לשנים נוספות, בדרך כלל בין שלוש לחמש שנים, תמורת תשלום חודשי שוטף. ברוב המקרים האחריות כוללת השתתפות עצמית במקרה של הזמנת טכנאי, חלק מהחברות גובות 150 ₪, חלקן אף יותר.

האם משתלם להרחיב אחריות למזגן?

רוב טכנאי המזגנים המקצועיים, ובניהם גם אנחנו כאן באולימפוס, לא ממליצים לרכוש את הרחבת האחריות. הסיבה המרכזית לכך היא מכיוון שבטווח ה-3 שנים הראשונות, ואפילו 5 השנים הראשונות, הסבירות לתקלה שואפת לאפס. רוב התקלות במזגן מתחילות אחרי 7 שנים, כך שגם אם יהיו תקלות הן לא יהיו תחת אחריות.

קבלו טיפ של אולימפוס – כמובן שאם רכשתם מזגן זול של 1 כ"ס שעולה 1000 ₪, לא משתלם בכל מקרה להרחיב את האחריות כי היא תעלה לכם יותר מהמזגן עצמו.

חשוב לציין – ישנן מערכות מיזוג שכדאי להאריך את האחריות כגון: מזגני אינוורטר, שעלות האחזקה שלהן יקרה יותר בשל עלות הרכיבים. ישנן מערכות שעלות האחזקה שלהם היא זולה ולכם לא מומלץ להרחיב את האחריות.

אל תשכחו את האותיות הקטנות

בחוזה ההתקשרות מול החברות המשווקות יש המון אותיות קטנות שברוב המקרים לא יהיו לטובתכם. בדרך כלל יציינו שם אילו רכיבים לא כלולים באחריות וכמובן תנאים נוספים. לכן, אם אתם כבר שוקלים להרחיב את האחריות, אל תשכחו לקרוא את האותיות הקטנות.

דרשו אחריות הן על המזגן ועל ההתקנה

סביר להניח שאם יהיו לכם תקלות במזגן בשלוש השנים הראשונות, הן ינבעו כתוצאה מהתקנה לא מקצועית. \

לא פעם אנחנו עדים לתקלות כמו דליפת גז מהמזגן, כתוצאה מהתקנה לא מקצועית של צינורות הגז שנוגעים אחד בשני. \

לכן, אנחנו ממליצים לכם לדרוש אחריות בכתב על ההתקנה, בין אם אתם מזמינים את המזגן ממשווק רשמי כולל התקנה ובטח אם אתם מזמינים מתקין עצמאי. מאולימפוס אתם תקבלו אחריות של בין שנה עד 7 שנים, תלוי כמובן בסוג המזגן. אנו מספקים אחריות למזגן תדיראן, ותעודות אחריות למזגן אלקטרה, טורדנו ומגוון החברות המובילות.

מי אחראי על התוכן?

היי כאן אברהם מור, הבעלים והמנכל של חברת אולימפוס מיזוג אוויר, חברת אולימפוס הינה החברה המובילה בארץ בתחום מיזוג האוויר.

אנו דוגלים במתן שירות איכותי, מהיר ומקצועי – אנו זמינים עבורכם 24/7 בכל אזור המרכז והסביבה עם טכנאי מזגנים בעלי ההסמכות והניסיון הטובים ביותר בשוק. במחירים מעולים בחיוך על הפנים.

אם יש לכם בעיה במזגן או בכל מכשיר אלקטרוני אחר, חברת אולימפוס היא הכתובת עבורכם.

אולימפוס – משפרים איכות חיים של אנשים כבר מעל ל25 שנים.

אברהם מור טכנאי מזגנים
אברהם מור טכנאי מזגנים
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן