חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התקנת משאבת מים למזגן

מחפשים התקנת משאבת מים למזגן ? מצאתם! טכנאי המזגנים של אולימפוס עושים לכם סדר לגבי משאבת מים למזגן! עם כל המידע העדכני ביותר בתחום.

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

אם המזגן שלכם מטפטף בתוך הבית ואתם לא יודעים מה הסיבה, יתכן שיש תקלה במשאבת המים של המזגן. מה תפקידה של משאבת מים למזגן? מתי כדאי להתקין משאבת מים? מה המחיר של התקנת משאבת מים? כל התשובות במאמר מקיף מאת המומחים של אולימפוס מיזוג אוויר.

מתי צריך להתקין משאבת מים למזגן?

התפקיד של משאבת המים במזגן הוא לנקז את מי המזגן החוצה. כאשר אין אפשרות לניקוז טבעי של המים, צריך לבצע התקנת משאבת מים למזגן שתאגור את המים ותנקז אותם החוצה.

אז מתי צריך להתקין משאבת מים למזגן?

  • פערי גובה – כאשר המזגן מותקן כאשר המזגן מותקן נמוך יותר מנקודת הניקוז של המים או שיש הבדלי גבהים בחלל עצמו. במצב כזה, משאבת המים תניע את מי הניקוז למעלה, בניגוד לכוח המשיכה.
  • מערכות מרכזיות או מיני מרכזיות – במזגנים כאלה משאבת המים תסייע להם לנוע אל נקודת הניקוז שנמצאת רחוק. כיום מערכות מיזוג מיני מרכזיות כבר מגיעות עם משאבת מים בילד אין ולכם כלקוחות יש אפס התעסקות עם זה, אלא אם כן יש תקלה במשאבת המים.
  • בעיות גישה – במקרים בהם אין גישה נוחה לניקוז טבעי, כמו למשל מרתפים או מקומות גבוהים, תצטרכו לבצע התקנת משאבת ניקוז למזגן.

התקנת משאבת מים במזגנים נסתרים ומיני מרכזיים

מערכות מיזוג מיני מרכזיות כבר מגיעות עם משאבת מים מובנית. זה נותן לנו פתרון אידיאלי למקומות שבהם קשה לנתב את צינור הניקוז. החיסרון של משאבת מים מובנית הוא שברגע שהיא מתקלקלת חייבים להתקין משאבת מים חיצונית.

חשוב לציין – במזגנים מיני מרכזיים צריך להתקין משאבת מים גדולה עם הספק של 500 ליטר בשעה. לכן, כמו שראיתם במחירון תיקון והתקנת משאבת מים למזגן למעלה, מדובר בעבודה יקרה יותר.

התקנת משאבת מים למזגן – רק עם אולימפוס מיזוג אוויר

אנחנו באולימפוס ממליצים לכם להזמין טכנאי בכיר אולימפוס שיגיע אליכם לבדוק את התקלה ולייעץ לכם איך מומלץ לפעול.

  • התאמת משאבת המים למזגן – בשוק יש שני סוגים של משאבות מים, משאבה גבוהה ומשאבה נמוכה. בהתאם לגובה שיש לכם בחלל מסתור הכביסה, טכנאי בכיר של אולימפוס ידע להתקין לכם את המשאבה המתאימה בדיוק למזגן שלכם.
  • התקנה מקצועית – הטכנאים הבכירים של אולימפוס יודעים לנתב את המערכת ולהקין את המשאבה בצורה מקצועית.

התקנת משאבת ניקוז למזגן מחיר

בשוק יש מגוון רחב של משאבות מים שמתאימות לסוגים שונים של מזגנים, כמו למשל משאבת מים קטנה למזגן עילי עד 3 כוח סוס, משאבת מים למזגן מיני מרכזי, משאבת מים דקורטיבית בעלת עיצוב מיוחד ועוד.

מחיר התקנת משאבת מים למזגן:

סוג ההתקנה
מחיר
מחיר התקנת משאבת מים למזגן עילי עד 3 כוח סוס
450-500 ש"ח
מחיר התקנת משאבת מים למזגן מיני מרכזי
1600-2200 ש"ח
מחיר התקנת משאבת מים מעוצבת לתלייה
600-800 ש"ח

חשוב לציין – מחיר התקנת משאבת מים למזגן מתייחס להתקנה בגישה נוחה. טכנאי בכיר של אולימפוס יגיע אליכם הביתה, יבדוק את כל התנאים בשטח וייתן לכם הצעת מחיר מבוססת ומשתלמת שלא תשתנה בשום שלב של העבודה.

מחיר תיקון משאבת מים למזגן

משאבת המים של המזגן היא רכיב אמין שלא נוטה לייצר יותר מידי תקלות. התקלה הכי נפוצה היא סתימה במשאבת המים של המזגן. במצב כזה, המזגן יטפטף בתוך הבית ותצטרכו להזמין שירות של תיקון משאבת מים במזגן.

טכנאי בכיר של אולימפוס יצטרך להגיע אליכם ולהחליף את הצינור הסתום שמחובר למשאבה. אל תתמהמהו עם תיקון משאבת מים במזגן, המגע של המים עם הרכיבים האלקטרוניים עשוי לגרום לקצר במזגן.

תיקון משאבת מים במזגן מחיר:

תיקון
מחיר
תיקון סתימה במשאבת המים של המזגן
250-300 ש"ח
ניקוי משאבת מים במזגן מלכלוך ועובד
החל מ- 250 ש"ח

התקנת משאבת מים במזגנים עיליים

אם למזגן עילי אין אפשרות לנקז את המים בצורה טבעית החוצה מהבית, טכנאי בכיר של אולימפוס יצטרך לבצע התקנת משאבת מים למזגן עילי. יש מקרים שבהם המרחק בין היחידה הפנימית של המזגן ובין הקיר החיצוני של הבית הוא גדול מידי ומשאבת המים תסייע בניקוז יעיל של המים.

בנוסף, אם מדובר במזגן עילי שמותקן בחדר פנימי בבית ואין גישה לקיר החיצוני, טכנאי בכיר של אולימפוס יצטרך להתקין משאבת מים.

משאבת מים למזגן
משאבת מים למזגן
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן