חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך עושים ריסט למזגן?(איפוס מזגן – reset)

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

מרכז שירות אולימפוס מעסיק צוות טכנאים מיומן, המספק שירות תיקונים והתקנת מזגנים בכל רחבי הארץ. לרשותכם טכנאי מזגנים בבני ברק, טכנאי מזגנים ברחובות, טכנאי מזגנים בחיפה, טכנאי מזגנים בסביון, טכנאי מזגנים בעכו, ובערים נוספות.
איך מאתחלים את המזגן הביתי
ריסט למזגן דרך השלט
השירות ניתן למגוון חברות מזגנים, תוך שעה בבית הלקוח. לפעמים הפתרון הטוב ביותר לכל התקלות במזגן הביתי, הוא פשוט לעשות Reset למערכת, ולהתחיל אותה מחדש. איפוס מזגן הוא יעיל ביותר כשהשלט של המזגן מפסיק להגיב, כשהמזגן מתחיל לצפצף ללא סיבה או כשנתקלנו בתקלות במערכת החשמלית של המזגן. בכתבה הנוכחית נבהיר כיצד עושים ריסט למזגן אלקטרה, טורנדו, אלקו ולמזגנים נוספים של החברות המובילות.

איך עושים ריסט למזגן- מזגן אלקטרה

איפוס מזגן אלקטרה הוא פשוט ביותר. במידה ויש ברשותכם מזגן אלקטרה עילי, כדי לאפס אותו יש ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור ה-Mode בשלט עד ששומעים מספר צפצופים. בשלטים מתקדמים יותר תמצאו את כפתור Reset, ותוכלו להשתמש בו כדי לאפס את השלט. אם ברשותכם מזגן מיני מרכזי של אלקטרה, לחצו על גבי הכפתור שעל גבי צג הטמפרטורה. כך תאפסו את הנורית המהבהבת במזגנכם. זו הדרך הטובה ביותר בשביל איפוס שלט למזגן אלקטרה. ראו גם טכנאי מזגני אלקטרה.

איך מאפסים מזגן טורנדו

אם ברשותכם מזגן עילי של טורנדו, כדי לאתחל את המערכת מחדש ולבצע איפוס, יש לנתק את המזגן מהחשמל ולחבר אותו בחזרה לאחר מספר דקות. פעולה זו גורמת לאיפוס מלא של המערכת. אפשרות נוספת, היא ללחוץ על כפתור ה-RESET בשלט (באמצעות סיכה קטנה). במזגני טורנדו ישנים יותר, תמצאו על גבי המזגן עצמו את אפשרות האיפוס- כפתור קטן המשמש לאיפוס תצוגה. זו הדרך הקלה ביותר בשביל איפוס שלט למזגן טורנדו. ראו גם טכנאי מזגנים טורדנו.

איך עושים ריסט למזגן תדיראן?

אם תרצו לאפס מזגן מסוג תדיראן, תוכלו לבצע זאת בדרכים הבאות:
  • באמצעות השלט, באמצעות לחיצה ארוכה על כפתור off או כפתור reset
  • אם ברשותכם מזגן תדיראן ישן יותר, תוכלו למצוא את אפשרות האיפוס על גבי המזגן עצמו ביחידה הפנימית שלו. לאחר פתיחת היחידה הפנימית של מזגן התדיראן, תוכלו ללחוץ על כפתור ה-RESET באמצעות סיכה או גפרור.
  • אפשרות נוספת לביצוע איפוס למזגן תדיראן היא ניתוק המזגן מהחשמל למספר דקות, כולל הוצאת הסוללות מהשלט.
זו הדרך הפשוטה והטובה ביותר בשביל איפוס שלט למזגן תדיראן. ראו גם טכנאי מזגנים תדיראן.

איפוס למזגנים מסוג LG ומזגני פמילי

כדי לאפס מזגנים מסוג LG ופמילי, יש להוציא את המזגן מהחשמל , להוציא את הסוללות מהשלט ולחבר אותו בחזרה. איך עושים ריסט למזגן אלקו כשאנו מעוניינים לאתחל מחדש את המערכת במזגני אלקו, נוכל להשתמש בכפתור ה-RESET הנמצא מאחורי השלט. אפשרות נוספת לעשות זאת היא דרך המזגן עצמו, בכפתור איפוס שנמצא על גבי היחידה הפנימית של המזגן.

מתי טכנאי אולימפוס ימליצו על איפוס מזגן?

כשאנו מגיעים לבית לקוח שנתקל בתקלה במזגן, אנו ממליצים על דרכים שונות לפתרון התקלה. על איפוס המערכת נמליץ במקרים הבאים:
  • נורה מהבהבת המורה על הצורך בהחלפת פילטרים- אם נדלקה במזגנכם נורה מהבהבת המורה על הצורך בהחלפת פילטרים, כפתור הריסט יאפס אותה
  • מזגן מצפצף- אם המזגן מצפצף ואין לדעת מה הסיבה, אחת הפעולות הראשונות שנמליץ עליהן תהיה ביצוע ריסט למזגן.
  • לאחר תיקון תקלה- אם לאחר תיקון תקלה במזגן נדלקה נורה שאיננו מצליחים לכבות, נעזר בכפתור ה-RESET או באפשרות אתחול למערכת
  • כאשר המזגן תקוע על מצב מסוים- אם המזגן נתקע על טיימר או מצב מסוים, ואיננו מצליחים להשתמש בו, נמליץ על ביצוע ריסט למזגן כעזרה ראשונה.

טכנאי מזגנים אולימפוס לרשותכם- 24 שעות ביממה

כיוון שלא תמיד ניתן לתזמן את התקלה למועד הנוח והמתאים ביותר, צוות טכנאי אולימפוס מספקים שירות מקיף לכל סוגי המזגנים: מזגנים עיליים, ומזגני מיני מרכזי, אינוורטר ומולטי אינוורטר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בכל מקרה של תקלה או בעיה בה נתקלתם בתפעול השוטף של המזגן, כמו אם אתם רוצים לדעת איך בודקים רגש למזגן אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באופן מידי. ראו גם טכנאי מזגנים זמין 24/7.
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן