תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

ניקוי פילטרים – איך לנקות? החלפת פילטרים במזגן מעודכן 2023

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

פילטרים למזגן

החלפת פילטר למזגן – אולימפוס ניקוי פילטרים למזגנים

מרכז שירות אולימפוס – טכנאי מזגנים בכירים, שיעזרו לכם לאתר את התקלה ולפתור אותה בצורה יעילה ומהירה – ניידות שירות מתקדמות וטיפול בכל סוג המזגנים.

להזמנת טכנאי להחלפת פילטר 6454177 – 050

טיפים לניקוי פילטרים במזגן

במרכז השירות אולימפוס ישמחו להעמיד לרשותכם טכנאים המתמחים בהחלפת פילטרים למזגנים. יחד עם זאת, לעיתים ניתן לבצע ניקוי או תיקון של פילטרים בעזרת מספר שלבים בסיסיים:
  • פתיחת המזגן והוצאת הפילטר
  • ניקוי באמצעות מברשת עדינה, זרם מים או עם הידיים. בשלב הזה יש להיזהר שלא לקרוע את הרשת
  • ניקוי האבק המצטבר על הרדיאטור ולצידי הפילטר

מתי יש צורך במילוי גז במזגן?

מזגן לא מקרר ? בדקו את הפילטר מהר!

יחידת המיזוג לא ממצה את הפוטנציאל? מרגישים שהמזגן צורך חשמל, אבל לא מצליח להוציא אוויר קר? הגיע הזמן לבדוק את הפילטרים, לנקות או להחליף אותם: בואו להתייעץ עם המומחים של מרכז השירות אולימפוס, ותוכלו ליהנות מיכולת אופטימאלית של המזגן. שירות התיקונים של מרכז השירות אולימפוס נועד על מנת לעזור ללקוחות לבדוק את הפילטרים של המזגן, לתקן אותם, ובמידת הצורך גם להחליף אותם. הפילטר הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר במזגן, משום שתפקידו לשפר את זרימת האוויר אל היחידה. ללא פילטר נקי עשוי המזגן לצרוך כמות גבוהה יותר של חשמל, תוך כדי פגיעה ביכולת הקירור. בנוסף, לצד הפילטרים יש לבדוק בצורה מקצועית את צינורות יניקת האוויר של המזגן, וכך ליצור פעולה נכונה ומשתלמת.

אולימפוס – מומחים בשירות ובמקצועיות

פעולה כמו ניקוי פילטרים למזגן אינה דורשת כלים מורכבים, אך לעיתים יש צורך במיומנות על מנת לזהות בעיות שלא קשורות לפילטר מלוכלך. בכל מקרה, יש להימנע מהפעלה ממושכת של מזגן, אשר אינו פועל בצורה תקינה. במידה ואתם מרגישים שהמזגן אינו ממצה את היכולות שלו, או שאתם סובלים מטמפרטורות גבוהות גם לאחר הפעלה ממושכת, פנו בהקדם אל אחד מנציגי מרכז השירות אולימפוס. בחברה שלנו מקצים טכנאים לטיפול בכל סוגי המזגנים ללא יוצא מן הכלל: צלצלו עכשיו, וטפלו במזגן כראוי.
אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן