תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

מקרר מרעיש: מה עושים ואיך מתמודדים?

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

מקרר מרעיש: מה עושים ואיך מתמודדים?

מקרר מרעיש היא תקלה נפוצה ומטרידה, אך החדשות הטובות הן שיש סיכוי שתוכלו להתמודד איתה בעצמכם. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מקררים וכמה יעלה לכם לתקן את התקלה? אולימפוס עם כל התשובות.

מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מקררים?

ודאו שהמקרר עומד יציב

נכון, הסיכוי לכך אמנם קטן, אך אם המקרר עומד בצורה לא יציבה הוא עלול להרעיד בשל רעידות מהרדיאטור. יישרו את המקרר באמצעות קרטון או כל חומר קשיח אחר מתחת לרגל שלו ובדקו אם זה עוזר.

הרחיקו את המקרר מהקיר

יש מקרים שבהם אנחנו מצמידים את המקרר יותר מידי לקיר והמגע איתו יכול ליצור רעש מטריד. הקפידו על מרחק של לפחות 4 ס"מ מהקיר. בנוסף, ודאו שאין מאחורה שום חפץ זר שיכול לגרום לרעש הזה.

נקו את סוללת העיבוי

בכל מקרר יש סוללת עיבוי בצורת רשת והיא נמצאת בתחתית המקרר או בגב המקרר. עם הזמן, היחידה של סוללת העיבוי נסתמת כתוצאה מהצטברות אבק, מה שגורם למדחס להתאמץ ולהרעיש. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקחת מטלית לחה, מברשת או שואב אבק ופשוט לנקות אותה.

נקו את הכנף של המאוורר

במקרר יש מאוורר פנימי ומאורר אחורי חיצוני. למאווררים האלה יש פרופלור עם כנף, שלעיתים נוגעת בחפץ זר (כמו אבק או ניילון שנתפס). נתקו את המקרר מהחשמל, חפשו את המאורר המרעיש, נקו את הכנף ופנו את החפץ הזר.

חזקו את הבורג של מגש האידוי

במקררים הישנים יש יחידת עיבוי על המדחס, אליה מתנקזים המים של המקרר. לעיתים הבורג שתופס את האמבטיה הזו משתחרר וכל מה שצריך לעשות זה לחזק אותו.

אם כל זה לא עזר, אתם צריכים להזמין טכנאי מקצועי שיאתר את הגורם לרעש ויתקן את התקלה.

למה המקרר שלכם מרעיש?

הצטברות קרח סמוך למאוורר

אם הרעש הוא בתוך המקרר והוא מופיע רק כשהדלת סגורה, סביר להניח שיש הצטברות של קרח. במצב כזה, מאוורר האידוי (פן מאייד) נוגע בקרח כשהוא מסתובב וזה מה שגורם לרעש.

אז מה עושים? נתקו את המקרר מהחשמל למשך כמה שעות על מנת שכל הקרח יפשיר. חברו אותו שוב לחשמל ובדקו אם הרעש חוזר.

מאוורר שבור

יש מקרים שבהם אחת מהכנפיים של המאוורר פשוט נשברת, מה שגורם לרעד מטריד. במצב כזה, אתם צריכים להזמין טכנאי מקצועי שיבדוק אם אפשר לתקן את המאוורר או שצריך להחליף אותו קומפלט.

ברגים או צינורות משוחררים

עם הזמן וכתוצאה מבלאי טבעי, אחד מהברגים או הצינורות של המקרר יכולים להשתחרר ואז תשמעו רעש מציק של טרטור קבוע.

רעש מהמדחס

המדחס הוא הלב של המקרר והוא זה שאחראי להסיע את הגז הקר בצנרת. עם הזמן המדחס עלול לגרום לרעשים מציקים כתוצאה מבלאי טבעי. במצב כזה, סביר להניח שטכנאי המקררים ימליץ לכם להחליף את המדחס.

קבלו טיפ של אולימפוס – אם המקרר ישן מידי או שעלות התיקון גבוהה מידי ביחס לעלות המקרר, אנחנו ממליצים לכם פשוט להחליף מקרר.

מקרר מרעיש – כמה עולה לתקן את זה?

החלפת מאוורר 500-700 ש"ח המחיר משתנה בהתאם לסוג המקרר
החלפת מדחס 1100-1700 ש"ח המחיר משתנה בהתאם לסוג המקרר וכולל מילוי גז
     
     

 

אולימפוס תחזיר את השקט למקרר שלך

אם לא הצלחתם לתקן את התקלה בעצמכם, אנחנו ממליצים לכם להזמין טכנאי מקררים אמין ומקצועי של אולימפוס. הטכנאי יגיע אליכם תוך שעה מרגע הקריאה שלכם ובכל שעה, 24/7, כל יום וכול היום. כבר 30 שנה שאולימפוס מספקת שירות מעולה ללקוחות שלה וזו הסיבה שיש לטכנאים שלה המלצות חמות מאד מלקוחות שכבר הזמינו את השירות שהם צריכים.

 

אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן