תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

מזגן חסכוני בחשמל

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

מרכז השרות אולימפוס שמח להעניק לכם טיפים לחסכון באנרגיה של המזגן!

אם גם אתם מעוניינים להפחית את חשבון החשמל שלכם, כדאי שתדעו שבהחלט ניתן לעשות זאת, אם רק משתמשים בחוכמה באמצעי הקירור שברשותכם. ליקטנו עבורכם כמה טיפים שיסייעו לכם במטרה זו.
עצות לשימוש נבון במזגנים:

  • קיים הבדל בין טכנולוגית ON-OFF לעומת טכנולגית אינוורטר במזגנים. הטכנולוגיה השנייה מבוססת על עבודת תפוקה רציפה. המזגן לא נדלק ונכבה שוב ושוב, וזה מה שמאפשר לכם לחסוך בחשמל. אמנם הם עדיין יותר יקרים מהמזגנים מהדור הישן, אבל הם חסכוניים יותר בטווח הרחוק.
  • חשוב להתאים בין מערכת הקירור שאותה אתם מעוניינים לרכוש לבין גודל החלל שאותו אתם מעוניינים לקרר. יש לקחת בחשבון גם את כיווני השמש, וכן את נושא הקומה (גג או ביניים). התאמה זו תאפשר לכם לבחור מזגן בעל תפוקה אידיאלית, כך שהוא לא "יתאמץ" מדי, אך גם לא יעבוד לחינם.
  • שימו לב לדירוג האנרגטי. ככל שהדירוג של המזגן גבוה יותר (הדרגה הגבוהה ביותר מסומנת באות A בעוד הנמוכה ביותר מסומנת באות G), כך חשבון החשמל שלכם יהיה נמוך יותר. דירוג אנרגטי ברמה של A או B יכול לחסוך לכם בממוצע כ- 100 עד 150 ₪ בחשבון החשמל.
  • והנה עוד כמה טיפים פשוטים שאתם יכולים כבר ליישם עם המזגן שיש לכם: כוונו את המזגן ל- 25 מעלות צלזיוס, נקו את המסננים מפעם לפעם, והשאירו את מערכת הקירור דלוקה מאשר כל הזמן להדליק ולכבות אותה.

גם שירות טוב יכול לחסוך בעלויות, לכן רצוי שתבחרו

בטכנאי מזגנים אמין, מקצועי ומנוסה, בדיוק כמו אלה שיש לנו במרכז שירות אולימפוס.

להזמנת טכנאי מערכות קירור ולקבלת פרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום.

אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן