חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה עדיף מיני מרכזי או מולטי אינוורטר?

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

מה ההבדל בין מזגן מיני מרכזי למולטי אינוורטר?

  מזגן מיני מרכזי הוא מערכת מיזוג בעלי 2 יחידות פנימית וחיצונית.היחידה הפנימית מותקנת במיקום מרכזי בדירה או בחלל כגון: בוידעם,הנמכת גבס,פרוזדור, מהיחידה הפנימית יוצאות תעלות אוויר לכל חללי הבית. לעומת זאת, מזגן מולטי אינוורטר הוא מזגן שמאפשר שליטה על כל חדר בנפרד , וזאת מכיוון שהמערכת בנויה שלכל חלל בבית יש יחידה בעלת סוגים שונים כגון:
  • מזגנים עיליים 
  • מזגנים נסתרים
  • מזגנים מרכזיים

מולטי אינוורטר ומיני מרכזי – מה המשותף לשתי המערכות?

יחידה חיצונית אחת – מזגן מולטי אינוורטר ומזגן מיני מרכזי הם בעלי יחידה חיצונית אחת המותקנת במסתורי כביסה או גגות , בבתים פרטיים על רצפה בגינה או במרחב אחר .  

מה היתרונות והחסרונות של מזגן מיני מרכזי רגיל?

 
יתרונות חסרונות
זול יותר בניגוד למזגן מולטי אינוורטר, מזגן מיני מרכזי הוא זול יותר ברכישה הראשונית. צריכת חשמל במזגן מיני מרכזי ON OFF המדחס עובד לסירוגין ולכן המזגן נחשב לפחות חסכוני.
עלות תחזוקה נמוכה                              עלות התיקונים ביחס למולטי אינוורטר היא זולה יותר. איכות המיזוג מזגן מיני מרכזי מתקשה לשמור על טמפרטורה אחידה בחלל החדר.
המון טכנאי מזגנים מיני מרכזי מספקים שירות בניגוד למולטי אינוורטר, הטכנאים לא צריכים לעבור הסמכה מיוחדת כך שרובן ככולם מספקים שירות.
 

מה היתרונות והחסרונות של מולטי אינוורטר?

 
יתרונות חסרונות
חיסכון בצריכת החשמל   השליטה על כל חלל בנפרד מאפשרת לכם לחסוך לא מעט כסף בצריכת החשמל. עלות רכישה יקרה מזגן מולטי אינוורטר עשוי לעלות גם פי 3 ממזגן מיני מרכזי רגיל.
פעולה שקטה המדחס לא עובד לסירוגן, אלא משנה את קצב העבודה שלו, כך שהפעולה של המזגן שקטה יותר. עלות תחזוקה גבוהה החלפים של מזגן מולטי אינוורטר יקרים יותר, כך שעלות השירות יקרה יותר.
מיזוג איכותי מדחס דינמי בקצב משתנה מסייע למזגן לשמור על טמפרטורה יציבה בחלל החדר מחסור בטכנאים מורשים על מנת לספק שירות למולטי אינוורטר הטכנאים צריכים לעבור הסמכה מיוחדת ולכן פחות טכנאים מספקים שירות.
 

אז מה עדיף, מיני מרכזי רגיל או מולטי אינוורטר?

  אם אתם עדיין מתלבטים בין שני סוגי המזגנים, אנחנו באולימפוס ממליצים כמובן על הטכנולוגיה של המולטי אינוורטר. השליטה בכל יחידת מיזג בנפרד, החיסכון בחשמל, הנוחות ואיכות המיזוג מנצחים בכל פרמטר את המזגן המיני מרכזי. חשוב לציין, מדובר בטכנולוגיה חדשה והחלפים שלה מאד יקרים ועדיין, אין ספק שהשיטה הזו מנצחת.

שירות למזגנים מיני מרכזיים מכל הסוגים – אולימפוס תוך שעה אצלכם

אולימפוס מספקת שירות מקצועי לכל סוגי המזגנים, לרבות מיני מרכזיים רגילים ומולטי אינוורטר. אנחנו נגיע אליכם תוך 60 דקות מרגע הפנייה שלכם על מנת לאתר את התקלה, לתקן אותה ולהחזיר למזגן שלכם את החיים. לטכנאים שלנו יש עשרות שנות ניסיון גם בתיקון תקלות וגם בהתקנות של המערכות הכי מורכבות של המותגים המובילים בשוק, כמו לשמלה תדיראן, אלקטרה, מיצובישי ועוד.

סרטון הסבר על מזגן אינוורטר

אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן