חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדחס מזגן מרעיש

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

מדחס מזגן מרעיש

אם המדחס מרעיש ונמאס לכם להדליק את המזגן, אתם נמצאים במקום הנכון. למה המדחס מרעיש ומה עושים לפני שמזמינים את אולימפוס? כל הטיפים החמים. מה זה מדחס ומה התפקיד שלו? המדחס הוא למעשה הלב של המערכת והוא נמצא ביחידה החיצונית של המזגן ומקובע אליה עם ברגים. התפקיד של המדחס לדחוס ולהניע את נוזל הקירור בתוך הצנרת שבין היחידה החיצונית והפנימית. המדחס מעלה את הטמפרטורה של נוזל הקיקור והוא הופך לחם יותר מהאוויר שסביבו. כשנוזל הקירור מגיע למאייד הוא הוא מתאדה והפן הנימי מפז את האוויר לתוך החדר. כתוצאה מנחיתה של הטמפרטורה, הגז הזה הופך שוב לנוזל וחוזר על המדחס לפעולה חוזרת.

מה גורם למדחס להרעיש?

תקלה במדחס

בטח שמעתם על המושג "מדחס עייף", זה מדחס ישן שכבר עשה את שלו. במצב כזה, המדחס יעבוד קשה מידי ויפיק רעד מטריד.

גומיות או ברגים משוחררים במדחס

לפעמים נדמה לנו שהרעש מגיע מהדחס עצמו, אבל בפועל הרעש נוצר כתוצאה מויברציות של פלסטיק או מתכת שעליהם יושבים המדחסים. במצב כזה תוכלו לבקש טכנאי מזגנים של אולימפוס שיוסיף גומיות או שיחזק את היחידה החיצונית באמצעות ברגים מתאימים.

חוסר שמן במדחס

מדחס הוא למעשה סוג של מנוע שחייב כמות מסוימת של שמן, תפקידו של השמן במדחס הוא לשמן את החלקים הנעים בתוכו כגון – בוכנות או גל ארכובה, שסתומים וכו'. במידה וחסר שמן במדחס, הוא יפיק רעשים.

מה עושים לפני שמזמינים טכנאי?

לפני שאתם ממהרים להזמין טכנאי אנחנו ממליצים לכם לבדוק ששום דבר לא תקוע ביחידה החיצונית של המזגן או במאוורר שלה. חשוב לציין שבמצב כזה אסור לדחוף ידיים או לנסות להוציא דברים מהיחידה החיצונית כשהמזגן עובד. המלצה של אולימפוס של אולימפוס, הורידו את המפסק הראשי בלוח החשמל ושימו לידו עוד אדם שיבטיח שאף אחד לא ירים אותו.

אולימפוס יחזירו את השקט למדחס שלכם

אם המדחס שלכם לא מפסיק להרעיש ואתם מגיעים למצב שבו כבר לא בא לכם להדליק את המזגן, זה הזמן להזמין טכנאי של אולימפוס. הטכנאי שלנו יבצע את כל הבדיקות המקצועיות, מהקל לכבד, על מנת לתקן את התקלה האמיתית בשטח ושאתם לא תשלמו יותר ממה שצריך על התיקון. לטכנאים שלנו יש ניסיון עשיר מאד בתיקון תקלות של רעש במדחס, כך שאתם יכולים להיות רגועים.  
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן