תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

טכנאי מקררים ברחובות

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

טכנאי מקררים מומלץ ברחובות

מחפשים טכנאי מקררים רחובות? אתם בדיוק במקום הנכון.

מרכז שירות אולימפוס מספק שירותי טכנאי מקררים ברחובות והסביבה – באחריות מלאה.

  • הגעה מהירה עד אליכם – תוך שעה הטכנאי אצלכם!
  • תיקון כל סוגי המקררים
  • שימוש בחלפים מקוריים בלבד
  • אחריות מלאה על החלפים ועל העבודה

 

להזמנת טכנאי מקררים רחובות שיודע את העבודה – חייגו עכשיו 050-6454177

 

טכנאי מקררים רחובות שמגיע במהירות

אם מקרר מתקלקל, חשוב מאוד לתקן אותו כמה שיותר מהר. אחרי הכל, במקרר מאוחסנים מוצרי מזון אשר הקירור חיוני לטריותם, ואם התקלה לא תטופל במהירות – לא ניתן יהיה לעשות בהם שימוש. אנחנו במרכז שירות אולימפוס מספקים שירות מהיר ביותר, ואם תתקשרו להזמין שירות טכנאי מקררים רחובות – טכנאי מוסמך מטעמנו יגיע אליכם תוך שעה – לא יותר.

אבל לא רק המהירות היא שעושה את ההבדל…

מרכז שירות אולימפוס מנוהל על ידי אבי מור, טכנאי מקררים העוסק בתחום זה למעלה מ-20 שנה. את המרכז הקים על מנת לספק שירותי תיקון מקררים מקצועיים אשר שמים את הלקוח במקום הראשון. לצורך כך עובד אבי עם טכנאים מוסמכים ומנוסים בלבד, אשר יודעים לזהות כל תקלה בכל מקרר ולהציע את הפתרון הטוב ביותר עבורה – באחריות מלאה.

  • תיקון כל סוגי המקררים – לא משנה איזה מקרר יש ברשותכם: אמנה, סמסונג, אמקור, LG או כל מקרר אחר, כשתזמינו שירותי טכנאי מקררים רחובות מאיתנו – הטכנאים שלנו ידעו איך לתקן.

מעוניינים במידע נוסף אודות טכנאי מקררים אולימפוס?

  • חלפים מקוריים בלבד – אנחנו עושים שימוש בחלפים מקוריים בלבד, כך שאם המקרר שלכם הוא מתוצרת חברת סמסונג למשל ויש תקלה באחד מחלקיו – הוא יוחלף בחלק מתוצרת חברת סמסונג בלבד.
  • אחריות על התיקון ועל החלפים – כשאתם מזמינים שירות תיקון מקררים מחברת אולימפוס אתם מקבלים תעודת אחריות מלאה על החלפים ועל העבודה. משמעות הדבר היא, שאם התקלה המסוימת שבגינה הזמנתם טכנאי מקררים רחובות חוזרת על עצמה אחרי התיקון – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונגיע לבצע תיקון נוסף – ללא עלות.
  • תיקון מקררים לעסקים – אנחנו מספקים שירותי תיקון מקררים ברחובות והסביבה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, כך שאם יש לכם מקרר למוצרי מזון, לתרופות או לכל מוצר אחר – נשמח לבצע תיקון מקצועי באחריות.

לסיכום

כל היתרונות הללו של שירותי תיקון המקררים שלנו, הופכים אותנו לאחת מהחברות המומלצות לתיקון מקררים ברחובות והסביבה.

אם גם אתם זקוקים לשירותי טכנאי מקררים רחובות ורוצים להיות בטוחים שהמקרר שלכם יחזור לעבודה תקינה בתוך זמן קצר – חייגו 050-6454177 ונגיע תוך שעה!

אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן