תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

טכנאי מזגנים תעשייתיים

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

טכנאי מזגנים תעשייתיים

זקוקים לשירות תיקון מזגנים תעשייתיים?  חברת אולימפוס כוללת צוות רחב של טכנאי מזגנים תעשייתים מקצועיים המתמחים בהתקנה ותיקון של מערכות מיזוג תעשייתיות למגזר העסקי.
הטכנאים שלנו יודעים לזהות מגוון סוגי תקלות במזגנים תעשייתיים תוך זמן קצר, להוסיף חלקים למערכת ולטפל בה בצורה יסודית, והיתרון הגדול הוא שהם מגיעים לכל רחבי הארץ: מאילת שבדרום ועד לנהריה שבצפון.

מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות, מציעות יכולות קירור וחימום בחללים גדולים במיוחד, שלא ניתן למצוא במזגנים רגילים.
מזגן תעשייתי ממוצע יכול לקרר או לחמם חללים גדולים בצורה יעילה, תוך שמירה על פעולה רציפה והספק מעולה. בכל מוסד ציבורי בדרך כלל נדרש לתיקון או להתקנת מזגנים תעשייתיים:
מוסדות רפואיים, מוסדות חינוך, בנייני משרדים, מסעדות, קניונים, שדות תעופה ועוד.
בכל מתחם גדול בו גודל השטח לא מאפשר מערכת מיזוג אויר מפוצלת, מזגן תעשייתי הוא הפתרון המשתלם והמתאים ביותר.

תכנון והתקנת מזגנים תעשייתייםכל מבנה נצרך לשמירה על טמפרטורה מסוימת , לעיתים מדובר בחום ולעיתים בקור, חללים מסוימים במבנה אמורים להשאר בטמפרטורה אחידה. על מנת לתכנן ולהתאים את פתרונות המיזוג למבנה הספציפי, יש להתייעץ עם מומחי מערכות מיזוג אויר. צוות אולימפוס ערוך להתקנה והתאמה של כל מערכת לחלל המתאים.

אלו מוצרים ניתן למצוא בשוק?

בעשורים האחרונים ענף מיזוג האויר החל לצבור תאוצה, ומציע מגוון פתרונות מיזוג בהתאמה אישית לצרכי בית העסק.

אלו מוצרי מיזוג האויר התעשייתיים שמוצעים כיום:

 • מערכות מיזוג מרכזיות על בסיס מים או גז
 • מערכות מיזוג אויר VRF
 • צ'ילרים ומערכות על בסיס קירור ועיבוי מים
 • מערכות מיזוג מתקדמות הכוללות יחידה נפרדת לחללים פתוחים כמו אולמות ספורט

הפתרונות שלנו למיזוג אוויר תעשייתי

צוות אולימפוס ערוך להעניק מגוון שירותים עבור מזגנים תעשייתיים, הכוללים הקמה, התקנה, ושירות טכנאי מזגנים תעשייתיים מקצועי.
הטכנאים שלנו מומחים בשירות עבור כל סוגי המזגנים: מזגנים עיליים, מזגני אינוורטר, מזגנים מיני מרכזיים וכמובן מזגנים תעשייתים מכל הסוגים.

אלו השירותים שאנו מספקים בתחום:

 • התקנת מזגנים תעשייתיים – התקנת מזגן תעשייתי היא עניין מורכב למדי, שצריך להביא בחשבון את החדרים הנמצאים בשטח, את גודל המבנה ואת האפשרויות המעשיות של ההתקנה.

טכנאי אולימפוס מומחים בהתקנת כל סוגי המזגנים מהחברות המובילות בשוק: אלקטרה, תדיראן, טורנדו, אלקו ועוד.

 • תחזוקה של מזגנים תעשייתיים – אנו ממליצים להזמין טכנאי מזגנים מוסמך לתחזוקה של המזגן התעשייתי- איתור תקלות מסוגים שונים, ניקוי יסודי לחלקי המערכת, בדיקת נזילות ובעיות נוספות.
  בנוסף, מומלץ לבדוק את רכיבי החשמל והחיבורים החשמליים במערכת באופן יסודי לפחות פעם בשנה.
 • ייעוץ בנוגע למערכות מיזוג VRF מערכות מיזוג VRF הם חזית הטכנולוגיה בתחום המיזוג. מדובר במערכות קירור וחימום מורכבות המאפשרות חסכון אנרגטי ותפעולי רב. על מנת לברר איזו מערכת מתאימה עבורכם, נדרשות פגישות בבית הלקוח, תכנון משותף והתאמה לחלל הנתון.
 • שירותי תיקונים 24/7 – לרשותנו צוות גדול של טכנאי מזגנים מקצועיים יוצאי החברות הגדולות: מיצובישי, אלקטרה, תדיראן, טורנדו, פמילי ועוד.
  כל אחד מן הטכנאים מוכשר להעניק שירותי תיקון והתקנת מזגנים 24 שעות ביממה, תוך הגעה מהירה במיוחד לבית הלקוח בכל רחבי הארץ: ברשותנו טכנאי מזגנים בתל אביב, רמת גן, פתח תקווה, קריית אונו, מכבים רעות, ירושלים, קרית גת ועוד ערים רבות נוספות.

צוות אולימפוס מספק את כל הפתרונות לקירור ומיזוג אוויר תחת מטריה אחת.
אנו מתקינים את יחידת המיזוג בהתאם לצרכי לקוחותינו באופן המקצועי ביותר, בהתאמה אישית לבית העסק, נשמח לעמוד לרשותכם, ולסייע גם לכם.

אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן