חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טכנאי מזגנים סביון

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

טכנאי מזגנים בסביון תיקון מזגנים בסביון | מומלצים 2023 | אולימפוס תוך שעה אצלך סביון מאופיינת כריאה ירוקה, קרובה למרכז ולאור יהודה ומאוכלסת בתושבים מבוססים המתגוררים בבתים רחבי ידיים על פני שטחים ירוקים רחבים. טכנאי מזגנים מסביון מספר כי תושבי סביון, המורגלים לרמת חיים גבוהה ואיכותית, מתקשרים אליו תכופות לפתרון בתקלות במזגנים. כאשר בהרבה מהמקרים יכלו לפתור בעיה זו בעצמם ללא הוצאת כספים מיותרת ובזבוז זמן.

אולימפוס מתמחים בתיקון תקלות נפוצות במזגנים

 1. מזגן שאינו פועל כלל

  הבעיה יכולה להיות טמונה באחד משלושת הפרמטרים הבאים:
א. אין אספקת חשמל – בדיקה ראשונית תהיה של שקע החשמל – האם הוא מתאים למזגן המותקן. חלק מהמזגנים דורשים שקע רגיל ואילו אחרים מחייבים שקע תלת פאזי (בעיקר במבני ציבור כמו הית כנסת "תפארת יצחק" הממוקם בסביון או "בית ראשונים" וכו') ב. ממסר פחת נפל – גם אם מערכת החשמל הפנימית תקינה יש לבדוק כי מערכת החשמל החיצונית תקינה אף היא. אולימפוס טכנאי מזגנים מסביון ממליץ על בדיקת לוח המפסקים ושקעי המזגן.
  1. נזילות מים ביחידה הפנימית – הבעיה יכולה להיות טמונה באחד משלושת הפרמטרים הבאים:
  • צינור ניקוז פגום – פעילות תקינה של מזגן תלויה בזרימת מים מהיחידה החיצונית ולא הפנימית. כל תקלה בניקוז המים תגרור התנקזות מים פנימית ולכן בדיקת חיבורי הצינור החיצוני היא הכרחית.
  • פילטר מלוכלך – פילטר הוא רשת שנשלפת בצורה פשוטה מהמזגן ושיש לנקות אותה מידי שלושה חודשים באופן עצמאי. טכנאי מזגנים מסביון אומר שאם הפילטר מלוכלך הוא פוגע בתפקוד המערכת וביכולתו של המזגן לבצע פעולתו.
  1. מזגן קופא – הבעיה יכולה להיות טמונה באחד משני הפרמטרים הבאים:
  • פילטר מלוכלך – הוסבר לפני כן.
  • בעיות בגז – חוסר גז או לחץ לא תקין עלולים ליצור גושי קרח במזגן. טכנאי מזגנים צריך לבדוק את המערכת ובמידת הצורך לתקן דליפת גז או למלא גז חסר במזגן.
  1. זרימת אוויר חלשה – יכולה להיות טמונה בכיוון נכון של פעולת המזגן. טכנאי מזגנים של אלקטרה, מזגנים נפוצים הנמכרים בארץ, טוענים כי פעמים רבות אנשים פשוט לא מכירים את הפונקציות והתוכניות של מזגן אלקטרה שהתקינו ומכוונים את המזגן לפעולה לא נכונה.
  2. מזגן לא מקרר – הבעיה יכולה להיות טמונה באחד משני הפרמטרים הבאים:
  • תרמוסטט המכוון לטמפרטורה גבוהה מידי – כאשר המזגן מגיע לטמפרטורה המכוונת בתרמוסטט הוא מפסיק לקרר. מומלץ לכוון את המזגן לטמפרטורה של 23-25 מעלות בקיץ.
  • כיוון פעולת המזגן המצב הפעלה רצוי – חום, קירור או איוורור.
  1. קירור חלש מידי – הבעיה יכולה להיות טמונה באחד משלושת הפרמטרים הבאים:
  • פילטר סתום – הוסבר לפני כן.
  • בריחת אוויר מהחדר – חייבים לוודא איטום מבנה. טכנאי מזגנים מסביון סיפר כי בית יד לבנים סביון סבל רבות מבריחת אוויר עד שעלו על הבעיה של אטימות המבנה בחלונות ופתרו את הבעיה לאלתר.
  • תרמוסטט לא תקין – הוסבר לפני כן.
  1. מזגן מקרר שאחרי פרק זמן מפסיק לקרר – צריך לבדוק ובמידת הצורך להזמין טכנאי למטרת תיקון לוח הפקדים.

טכנאי מזגנים מומלץ בסביון והסביבה לראש שקט ומזגן שקט

בכל מקרה, טכנאי מזגנים מסביון ממליץ להקפיד עוד טרם הפעלת המזגן, על הזמנה והתקנה מזגנים מחברה מוכרת וידועה, כמו אלקטרה, המבטיחה אמינות ואחריות על מוצריה. טכנאי מזגן אלקטרה מומחים למוצרי החברה ומכירים אותם על בוריים ולכן בשעה שצצה בעיה הם ידעו לאבחן איתה ובמידת הצורך חלקי החילוף, באם צריך, יהיו זמינים מיידית. מזגן אלקטרה חדש מקבל אחריות ששל שלוש שנים ותיקון מזגן אלקטרה יכול להתבצע על ידי טכנאי מזגנים מומחה ללא כל עלות אם הקריאה נעשית בתוך שלוש שנים אלה.
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן