תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

טכנאי מזגן מיני מרכזי למזגני אלקטרה

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

טכנאי מזגן מיני מרכזי למזגני אלקטרה

 

הודות למזגן שלכם, אתם יכולים ליהנות מחלל ממוזג ונעים בחודשי החורף הקרים, ובימי הקיץ החמים והלחים. במקרה בו המזגן המיני מרכזי שלכם לא נדלק, פולט ריחות רעים, נוזל או פשוט לא מחמם – "אולימפוס" כאן בשבילכם! טכנאי מזגנים מיני מרכזי מטעמנו יגיע אליכם, יאתר את התקלה ויתקן את המזגן כבר באותו הביקור.

אנו מומחים במתן מענה למזגני המיני מרכזי שמותקנים בהמון בתים ובתי עסק ברחבי ישראל – מקריית שמונה ועד אילת. אנו פועלים בפריסה ארצית מלאה, ועובדים במתכונת נרחבת של 24 שעות ביממה!

מתי צריך תיקון מזגן מיני מרכזי של אלקטרה?

כמו כל מזגן אחר, גם המזגן הזה יכול להציף תקלות מסוימות. ממה יכולה לנבוע התקלה?

  • תחזוק לא נכון של המזגן
  • גיל מתקדם של המזגן (בעיות בעקבות בלאי ושחיקה)
  • מחסור בגז
  • בעיה במרכיבים חשמליים / במנוע

 

בזכות המזגן המיני מרכזי, אתם זוכים לטמפרטורה אחידה וקבועה בכל החדרים בחלל – בבית או בעסק. כך, אין כל צורך להפעיל כמה מערכות מיזוג במקביל, כאשר השוהים בחדרים מסוימים יכולים לסגור את חלון המזגן במידה ואינם מעוניינים במיזוג.

התקלות הנפוצות ביותר במזגן המיני מרכזי – הכירו גם אתם!

לאחר שאתם מזהים תקלה ומדברים איתנו, נשלח אליכם טכנאי מזגנים מיני מרכזי עם המלצות. ההיכרות שלכם עם התקלות יכולה למנוע המון פעמים בעיות נרחבות יותר באמצעות זיהוי מוקדם. בעיות אפשריות במזגן המיני מרכזי:

 

  • ישנה כמות נדרשת והכרחית של גז במזגן על מנת שהוא יתפקד. הבעיה הזו מוכרת היטב בכל סוגי המזגנים, ולכן ישנה סבירות כי גם אתם תצטרכו תיקון מזגן מיני מרכזי שמטרתו היא מילוי גז. למרות שניתן לדמיין את בריחת הגז כדליפה מאסיבית, לעתים מספיקה כמות מזערית בלבד של גז שדלף שתספיק לפגיעה בתפקודו.

 

  • בנוסף, גם המזגן המיני מרכזי יכול לייצר נזילה. שימו לב: הנזילה לא רק פוגעת בתפקוד המזגן, אלא שהיא יכולה להרוס גם את הציוד שלכם. מגע של מים על רהיטי עץ או על עץ טבעי יכול לפגוע בהם משמעותית. במקרה של נזילה דברו איתנו מיד ונדאג לתיאום טכנאי מזגנים מיני מרכזי.

 

ממה נגרמת הנזילה?

  • פילטרים גדושים בלכלוך שיש לנקות במיידי
  • בעיות שונות במאייד (איתור הבעיה הספציפית יתבצע עם הגעת הטכנאי)
  • עצמים ולכלוכים המגיעים אל תוך צנרת המזגן

 

זקוקים לטכנאי מזגנים אלקטרה אמין ומהיר בתל אביב, ירושלים, חיפה או באר שבע? "אולימפוס" מומחים במתן שירות למזגני מיני מרכזי – דברו איתנו עוד היום!

 

אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן