חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טכנאי חדרי קירור והקפאה

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

טכנאי חדרי קירור והקפאה

שירותיה של אולימפוס יכולים להבטיח לך ראש שקט משך כל השנה, אנו מטפלים בכל סוגי התקלות בחדרי קירור והקפאה וכל בניה או תיקון שאנו מבצעים בחדרים אלה מגיעים עם אחריות מלאה ! כל הטכנאים באולימפוס הם טכנאים בעלי רישיון וכל ההסמכות הדרושות ללא יוצא מן הכלל ! ובידנו כל החלפים הדרושים לכל בעיה שלא נתקל בה, את העבודה שלנו אנו מבצעים עם כל הציוד הכי מתקדם בתחום, מה ששנה אחרי שנה שם אותנו בחזית והובלת תחום מיזוג האוויר והקירור בישראל ! חברת אולימפוס היא ספק מורשה משרד הבטחון מספר -0011019048 לקירור ומיזוג אוויר קבלן רשום 25917, סיווג 170 ב' ובעלת תו תקן היוקרתי : iso 9001.

שירות תיקון ובניה של חדרי קירור והקפאה אולימפוס

* שירות זמין 24/7 של טכנאים מורשים בלבד. * מאתרים כל תקלה במהירות ומקצועיות. * מציאת פתרונות חסכוניים ויעילים ברמה הגבוהה ביותר. * תיקון כללי של חדרי הקפאה וחדרי קירור. * חדרי קירור והקפאה מ +30 מעלות ועד -180 מעלות. * אחזקה שוטפת של מקפיאים ומקררים תעשייתיים. * שימוש בחלפים מקוריים על פי הוראות יצרן. * אחריות מלאה ואיכות שירות ברמה הכי גבוהה בישראל. * יעוץ תכנון ובנייה של חדרי קירור והקפאה. * שוק פריזרים וכל ההתאמות לפי צרכים.

חובת מקצועיות של טכנאי חדרי קירור והקפאה

להיות טכנאי לחדרי קירור והקפאה זה לא עניין של מה בכך, לכן כאשר אתם מחפשים טכנאי מומלץ לחדרי קירור והקפאה יש לבדוק שיש בידיו את כל הידע הדרוש וכמובן רישיון עבודה לביצוע עבודה זו באולימפוס אנו לוקחים את העניין בכובד ראש ומידי שנה ממשיכים להתפתח ולהביא עוד ידע טכנולוגי מרחבי העולם לישראל, וממשיכים להעביר את כל הטכנאים והמהנדסים שלנו הסמכות נוספות ! חברת אולימפוס הוקמה לפני כעשרים שנה ומכאן בא הניסיון הרב עם פרויקטים רבים ומגוונים בהצלחה מלאה, אנו מקימים ומספקים באופן קבוע בנייה של חדרי קירור והקפאה ובידנו המהנדסים המובילים בתחום ואיתם ביחד אנו מספקים תכנון ויישום של חדרי קירור לתעשיות המובילות בישראל בצורה המקצועית ביותר ! אנו מספקים שירות 24/7 לחדרי קירור והקפאה בעלי מערכות שונות והמורכבות ביותר, אין תקלה שלא נוכל לתקן ולהביא למצב חדש !

תחזוקה נכונה של חדרי קירור והקפאה

יש לבצע בדיקות תקינות תקופתיות חוזרות בכדי לשמור על איכות המוצרים שבחרנו לקרר או להקפיא, מקררים אלה עוברים בדיקה גם כן ולפעמים באופן מפתיע על ידי פקחים של משרד הבריאות והחלקאות ולעיתים תוצאות אלה מתפרסמות ברבים, לכן חשוב לוודא את תקינות חדרי הקירור באופן מתמיד בכדי לא "ליפול" בנושא זה ! אנו מספקים גם אחריות על חדרי הקירור וההקפאה הן בתיקונים שאנו מבצעים והן באספקה ובניית חדרים אלה, לכן עם אולימפוס אתם בראש שקט בנוגע לתקינותם ועבודתם של חדרים אלה בצורה מדוייקת על פי כל התקנים ! חשיבות עבודה בצורה הזאת היא מעין גלגל הצלה עבורכם הלו יש לכם ביטוח עבור חדר הקירור או ההקפאה ולעולם לא תתקלו בבעיה שלא תפתר מיד, אנו מגיעים תוך שעה לכל מקום ומטפלים במקצועיות רבה בכל תקלה !

איך בוחרים חברה לתחזוקה ותיקונים של חדרי קירור והקפאה מסחריים / תעשייתים

החום בישראל בימי הקיץ לא עושה חשבון באף אחד, אם יש לכם חדר קירור או חדר הקפאה בעסק בדקו שהכל עובד כראוי, כדאי לוודא שהכל עובד בצורה קטנה ושלא נגיע למצב של תקלות בימי הקיץ החמים, נמליץ אפילו לבצע בדיקה על ידי מומחים, אשר מתמחים ונותנים שירות לחדרי קירור והקפאה ! ישנם מספר חברות העוסקות בענף הקירור המסחרי ומספקות שירותים בענף זה, בחירת חברה מקצועית לתיקון חדרי קירור והקפאה הוא אינו דבר של מה בכך בכדי לבחור נכון יש לבדוק מספר פרמטרים ולוודא שישנם בידי בידי החברה בה אתם מעוניינים בין אם זה לבניית חדרי קירור או בין אם זה לתיקונם * יש לבדוק מה הניסיון שעומד ברשות החברה בתיקון ובניית חדרי קירור והקפאה ואת ההתמחות שלהם בתחום הקירור המסחרי / תעשייתי . * שימו לב עם איזה ציוד החברה עובדת ואיזה חברות לחלקים השונים היא מספקת, וודאו כי הם האיכותיים ביותר ! * יש להקפיד לבדוק אודות האחריות אשר החברה שמספקת לכם שירות כגון תיקון חדרי קירור\הקפאה או רכישתם, לכמה שנים האחריות ? ומה היא כוללת ? * יש לבדוק מהו מערך השירות אותה החברה מספר, האם יש בידה טכנאים 24/7 ? באיזה איזורים היא מספקת שירות ? כמה זמן יקח לה להגיע לבית העסק שלי ? * בדקו ביקורות אודות החברה ולקוחות קודמים, האם הם מרוצים מהשירות שניתן להם ? האם הם מרוצים מחדר הקירור שבנו עבורם ?

מבין לקוחותינו:

רשת ארומה, פיצה האט, ביג מוצרי חשמל , רשתות מלונות פתאל , רשת הגלידריות וניליה , שגרירויות, רשת BBB, רשת קלאב הוטל תל-השומר , איכילוב , מאסטר-שף , ועוד רבים אחרים …
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן