חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החלפת מנוע פן מאייד למיני מרכזי

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

החלפת מנוע פן מאייד למיני מרכזי

מזגן מיני מרכזי הוא מזגן שעובד בספיקות אוויר מאוד גדולות, תפקידו של המנוע הוא לספק את כמות האוויר הנדרשת. כך שבמידה והמנוע תקול לא תיהיה ספיקת אוויר בחלל הממוזג.   תיקון מנוע למזגן הרבה מהלקוחות שלי מתקשרים אלי ואומרים לי שלא מרגישים את עוצמת האוויר של המזגן, אך בכל זאת שומעים את היחידה החיצונית עובדת. לרוב אני יודע כי מדובר בתקלה במנוע פן הפנימי של המיני המרכזי.  

סיבות מרכזיות לתקלות במנוע של מזגן מיני מרכזי 

  * הקבל לא תקין – סיבה זו שכיחה מאוד ולרוב הפתרון מהיר ומאוד זול. * הכרטיס האלקטרוני לא שולח מתח למנוע. * נתק חשמלי במנוע – תופעה זו גורמת או לקצר במזגן או לשריפת פיוז (הגנה) לעיתים פשוט המנוע לא נכנס לעבודה ללא תופעות לווי. * בעיה מכנית – בכל מנוע פן ישנם לגרים פנימיים אשר לעיתים נתפסים ותופסים את הרוטור של המנוע, דבר שגורם למנוע לא להסתובב מבחינה מכנית .  

ישנם מספר של מנועי פן פנימיים במיני מרכזי 

  * מנוע אינטרפוגלי עם ציר 1 או 2 צירים  * מפוח סטטי לחץ נמוך  * מפוח סטטי לחץ גבוהה  * מפוח סיבובי    חשוב מאוד לאחר שאנחנו מאבחנים כי המנוע תקול לדייק במנוע חדש בהתאם למנוע הישן, הן מבחינת כח והן מבחינת ספיקת אוויר .  כמובן שעבודה מסוג זה היא מסוג היא עבודה מורכבת מאוד ודורשת מקצועיות רבה וניסיון רב .    כל מנוע מורכב מ 2 חלקים עיקריים: מנוע מפוח / מאיץ  חשוב לחבר את המאיץ בכיוון הנכון ובגובה הנכון על מנת שיסתובב בכיוון הנכון ושלא יגע בדופן המזגן דבר שיגרום ליחידה להרעיש ולרעוד ולצאת מהאיזון הרצוי.   

מחירי תקלות הקשורות במנוע של מזגן מיני מרכזי 

  * מחיר החלפת קבל במזגן מיני מרכזי 550-650 ש"ח * מחיר ממוצע להחלפת כרטיס פיקוד למזגן מיני מרכזי on off נע בין 800 – 2000 ש"ח * מחיר ממוצע להחלפת מנוע מאייד במזגן מיני מרכזי 1300 ש"ח  * מחיר ממוצע לתיקון סוללת מאייד במיני מרכזי 700 ש"ח לצפייה במחירון מלא   אולימפוס מתמחה מזה שנים רבות בכל תיקוני המזגנים הקשורים במזגן מיני מרכזי, והן בחלפת מנוע פן מאייד למיני מרכזי במומחיות ומקצועיות רבה !  אנו מטפלים מדי שנה באלפי מזגנים מכל הסוגים באיזור גוש דן ומלווים לקוחות רבים, הן בתיקונים והן ביעוץ וליווי מלא ובתכנון רכישה והתקנת מזגנים מיני מרכזיים.  כל טכנאי המזגנים שלנו הינם טכנאי מזגנים מורשים ובעלי ניסיון רב שנים ואנו מספקים שירות 24/7 הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי.  
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן