חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החלפת כנף למזגן

טכנאי מזגנים בכיר עם +25 שנות נסיון זמין עבורכם 24/7 לתיקון מזגן, מגיע בתוך דקות ספורות!

לממליצים שלנו יש שמות אמיתיים

החלפת כנף למזגני אלקטרה, טורנדו ותדיראן

אם כנף המזגן שלכם נשברה, והמזגן מרעיש באופן קבוע, זה הזמן להחליף את חלקי החילוף הפנימיים של המזגן. צוות אולימפוס עומד לשירותכם בכל תיקון נדרש למזגן, בין אם מדובר בהחלפת כנף למזגן אלקטרה, טורנדו, תדיראן וחברות נוספות ובין בסיוע בתיקונים אחרים כמו מזגן מרעיש, מקפיא, תקלה בכרטיס הפיקוד של המזגן, סוללת המאייד ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם. כנף המזגן, הידוע גם בשם פרופלור, הוא רכיב הנמצא בתוך מנוע המזגן, בעל תפקיד חשוב בדחיפת האויר כלפי פנים וחוץ. בעת חימום הבית, תפקידה של כנף המזגן הוא לדחוף את האויר פנימה, ובעת קירור היא אמונה על הוצאת האויר החם החוצה. כנף המזגן עשויה לרוב מפלסטיק, ובחלק מדגמי המזגנים נראה כנפי אלומיניום.

אלו תקלות עלולות להגרם כתוצאה מתקלה בכנף המזגן?

אם הבחנתם שהמזגן מרעיש מכיוון היחידה החיצונית שלו, או שהמזגן לא פועל כשורה, ברוב המקרים מדובר בכנף מזגן תקולה עקב בלאי. המקרה הזה נפוץ במיוחד בכנף עשויה ברזל, שמתעקמת לאחר שינויים במזג האויר וחילופי עונות. לעיתים טכנאי מזגנים מוסמך יצליח ליישר אותה, אולם ברוב המקרים יהיה צורך בכנף חדשה. כנף שבורה של המזגן עלולה לגרום לתקלות הבאות:
  • השבתת המזגן עקב מאמץ יתר של המדחס
  • קפאון במזגן
  • חוסר תפקוד כללי של המזגן כשהוא לא מצליח לחמם, לקרר או להוציא אוויר

כמה עולה להחליף כנף במזגן?

אם הבחנתם שכנף המזגן נשברה, או התפרקה באופן חלקי, הדבר עלול לגרום לתפוקה חלשה של המזגן, ובמקרים מסוימים עלול לגרור תקלות נוספות כמו קפיאה של המנוע החיצוני של המזגן, תקלות כלליות במנוע ועוד. להלן הערכת מחיר להחלפת כנף במזגני אלקטרה, טורנדו ותדיראן, כתלות בסוג המזגן:
התיקון הערכת המחיר
החלפת כנף מעבה מזגן סטנדרטי בין 300-600 ₪
החלפת הכנף בלבד ללא תיקון התקלה בין 100-200 ₪
ביקור טכנאי מזגנים בין 150-200 ₪
החלפת כנף מעבה מזגן מיני מרכזי בין 800-900 ₪
 

האם קיימים חלקי חילוף לכל סוגי המזגנים?

לכל אחת מחברות המזגנים המובילות, קיימים חלקי חילוף תואמים. יש מזגנים המגיעים עם כנפיים מפלסטיק, ויש כאלו שעשויים אלומיניום. חברת אולימפוס מציעה ללקוחותיה חלקי חילוף של כל חברות המזגנים המובילות בשוק, כולל אלקטרה, תדיראן וחברת טורנדו.

החלפת כנפיים בכל סוגי המזגנים- מחירים אטרקטיביים

בכל פעם בה תאלצו להתמודד עם תקלה במזגן, לגיטימי יהיה לשאול את עצמכם האם כדאי להשקיע בתיקון המזגן, וכמה כסף זה יעלה לכם בסופו של יום. החלפת כנף בכל סוגי המזגנים נחשבת לתיקון פשוט יחסית, שנחשב כדאי מבחינה כלכלית כל עוד מבצעים אותו עם טכנאי מזגנים מוסמך הנעזר בחלקי חילוף מקוריים. חברתנו, חברת אולימפוס מבצעת את כל סוגי התיקונים בכל דגמי המזגנים: מזגנים עיליים, רצפתיים, מפוצלים, מיני מרכזיים ומזגני אינוורטר מתקדמים. טכנאי מוסמך יגיע עד לביתכם תוך שעה קלה, לתיקון מהיר של התקלה לשביעות רצונכם המלאה.  
אברהם מור טכנאי מזגנים מוסמך - עם ניסיון של 25 שנה בתיקון מזגנים

אודות אברהם מור

היי, כאן אברהם, טכנאי מזגנים מזה 25 שנה.

אני עובד מהלב ומהנשמה, כל לקוח חשוב ואני מתייחס באחריות וברצינות רבה לכל תיקון מזגנים אצלי.

אני כאן לטפל בכל בעיה ותקלה במזגן שיש לכם – מה שאני עושה באהבה כבר למעלה מ25 שנה. זמין עבורכם במספר: 050-6454177

מצא פתרון לתקלה שיש לך במזגן

צרו קשר להזמנת טכנאי מזגנים

דילוג לתוכן