תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

אין אור במקרר

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

אם אין לכם תאורה במקרר ואתם לא יודעים מה עושים, זה הזמן להיעזר במומחים. למה אין תאורה במקרר ומה עושים במצב כזה? אולימפוס עם כל התשובות.

למה אין אור במקרר?

הנורה של המקרר נשרפה

עם הזמן וכתוצאה מבלאי של הנורה היא עלולה להישרף. במצב כזה לא יהיה אור במקרר עד שלא תחליפו את הנורה.

מפסק תאורה מקולקל או תקוע

בתוך המקרר יש מפסק מיוחד שהתפקיד שלו הוא להדליק את הנורה בכל פעם שפותחים את הדלת. במידה והמפסק זה מקולקל, הנורה לא תידלק ולא יהיה אור במקרר.

קצר במקרר

יש מצבים שבהם יש קצר פנימי במקרר והנורה נשרפת. אז אם אתם מחליפים נורה והיא נשרפת שוב, חייבים לתקן את הקצר.

מתי צריך להזמין טכנאי של אולימפוס?

יש מקרים שבהם הגישה לנורה היא קלה מאד וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליף אותה בעצמכם, חבל לשלם על זה לטכנאי . אם הגישה היא אכן קלה, אתם יכולים להוציא את הנורה על ידי סיבוב קל ולרכוש נורה זהה. המלצה של אולימפוס – קחו אתכם את הנורה לחנות ודרשו נורה זהה, כך תדעו שאתם לא מזמינים נורה לא מתאימה. אם הגישה לנורה היא לא נוחה ואתם חייבים להוציא ברגים כדי להבריג אותה החוצה, כאן אנחנו כבר ממליצים לכם להזמין טכנאי מקררים של אולימפוס שיעשה את העבודה עבורכם.

הלך המפסק? השאירו את זה לאולימפוס

החלפת מפסק במקרר היא עבודה מורכבת יותר שלא פעם מצריכה התעסקות עם חשמל. לכן, אנחנו ממליצים לכם להזמין טכנאי מקצועי של אולימפוס שיבצע עבורכם את העבודה. טיפ של אולימפוס – ודאו קודם שהדלת נסגרת כמו שצריך על המפסק ושהיא לא עקומה, יש מצב שהבעיה היא בכלל בדלת עצמה.

כמה עולה לתקן את התאורה של המקרר?

מחיר החלפת נורה נע בין 300-350 ₪ כולל מע"מ. מחיר החלפת מפסק נע בין 350-400 ₪, תלוי בסוג המקרר. כלות הנורה עצמה נעה בין 20-50 ש"ח, תלוי בסוג המקרר. חשוב לציין – אל תנסו להחליף את הנורה בעצמכם, אתם עלולים להתחשמל. השאירו את העבודה לטכנאי מקררים מקצועי.

אולימפוס מחזירים את האור למקרר

הלך האור במקרר ולא בא לכם להתעסק עם זה בעצמכם? טכנאי של אולימפוס יגיע אליכם תוך שעה, יאתר את התקלה ויתקן אותה במקצועיות. לאולימפוס יש עשרות שנות ניסיון בתיקון תאורה במקררים שונים ואתם יכולים להיות רגועים שהיא תחזיר את האור גם למקרר שלכם.
אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן