תמיד מקצועי, תמיד בזמן!

איך מנקים מקרר – טיפים לניקוי מקרר

לפרטים חייגו!
נשמח לעזור לכם

טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
טכנאי מזגנים אלקטרה
קודי תקלות במזגן תדיראן
טכנאי מזגנים טורנדו
עודכן לאחרונה

פתיחת קריאה!

איך מנקים מקרר – טיפים לניקוי מקרר

רגע לפני שמנקים את המקרר

לפני שאנחנו מנקים את המקרר חשוב מאד לאתר מה הגורם לריח הרע. ריח רע במקרר יכול להתרחש כתוצאה ממוצר כזה או אחר שהתקלקל, אוכל שהצטבר בין החריצים של הדלתות או בין הגומיות, מקרר שמכווון על טמפרטורה גבוהה מידי ועוד. אם תדעו מה הגורם לריח המסריח יהיה לכם הרבה יותר קל לנקות את המקרר.

איך מומלץ לנקות את המקרר?

אם אתם מבצעים ניקיון שוטף למקרר, כך אנחנו ממליצים לכם לעשות את זה. ראשית, הפשירו לגמרי את המקרר 24 שעות לפני הניקיון באמצעות ניתוק שלו מהחשמל. לאחר מכן, פנו את כל המוצרים מהמקרר ונקו אותו אך ורק עם מטלית לחה.

חשוב לציין – אסור לנקות את המקרר עם חפצים חדים ובטח שלא לשפוך פנימה כמות גדולה של מים, זה עלול לפגוע ברכיבים האלקטרוניים והחשמליים של המקרר. את המקרר יש לנקות אך ורק עם חומרים ייעודיים וטבעיים בלבד על מנת למנוע נזקים מיותרים.

כל כמה זמן מומלץ לנקות את המקרר?

אם יש לכם ריח רע מאד במקרר ואתם חייבים לנקות אותו, פשוט נתקו את החשמל, המתינו 24 שעות ובצעו את הניקיון. במידה ומדובר בניקיון כחלק מתחזוקה שוטפת של המקרר, אנחנו ממליצים לכם לעשות את זה אחת לחצי שנה. כמובן שעל מנת לחזור על הפעולה רק אחת לחצי שנה יש לתחזק את המקרר בצורה שוטפת, לא לאחסן בו מוצרים פגי תוקף, לא לאחסן מוצרים פתוחים ותמיד לשמור על היגיינה.

אולימפוס - טכנאי מזגנים ותיקון מזגנים
Call Now Buttonלחצו כאן כדי להתקרר דילוג לתוכן